2733
2739
عنوان

ماه گرفتگیه دلم میخواد برم ببینم

138 بازدید | 17 پست

راسته بنظرتون؟

همسرم میگه بیا ببین الکی میگن

اما من میگم ضرر نداره حالا مراعات میکنم دیگه

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخدا تو کل دنیا دارن لذت میبرن تماشاش میکنن عکس میگیرن تو ایران همه تو نی نی سایت میگن ما دست زدیم به شکممون‌

خدایا بسه دیگه خسته شدیم 😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ببین ربط نداره ولی دست روشکمت نزارمن دیدم یربع و دست روشکم بجم سرشونش لک گردداره خرافات نیس منم اعتقادنداشتم ولی دیدن مهم نیس فقط دست روشکم نباشه چقدامشب ازین تاپیکا

2738
بخدا تو کل دنیا دارن لذت میبرن تماشاش میکنن عکس میگیرن تو ایران همه تو نی نی سایت میگن ما دست زدیم ب ...

بخدا با عقلم جور درنمیادا

ولی بازم ته دلت میترسی

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

من پارسال رفتم جلوش گفتیم خرافاته وهیچ پایه ی علمی نداره 

دخترم دنیا اومد رو نافش داره

شاید دلیلش از ماهگرفتگیه نباشه ولی الان میگم حتما بخاطر اون بوده وهزارمرتبه شکر میکنم رو صورتش نیفتاده

تا کی میشه خوند؟

نماز آیات رو از وقتی داره شروع میشه تا وقتی که داره گرفتگی باز میشه واجبه بخونی... و بهتره همون اول بخونی... ولی اگر تمام شد گرفتگی بدون نیت قضا یا أدا نماز رو بخون. 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
نماز آیات رو از وقتی داره شروع میشه تا وقتی که داره گرفتگی باز میشه واجبه بخونی... و بهتره همون اول ...

کی تموم میشه؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
کی تموم میشه؟

زمان خسوف جزئی (برخورد قرص ماه با تمام‌سایه) : این ماه گرفتگی، از 31 دقیقه بامداد روز چهارشنبه 26 تیر شروع می‌شود. ساعت 2 بامداد، ماه به میان نیم‌سایه می‌رسد و حداکثر گرفتگی رخ می‌دهد. همچنین ساعت 3 و 29 دقیقه بامداد قرص ماه کاملاً از تمام‌سایه خارج شده و ساعت 4 و 47 دقیقه نیز ماه کاملاً از نیم‌سایه خارج خواهد شد.

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
2706