2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به شدت فضول و حرص درار هست کاریش نمیتونی بکنی باید تحملش کنی چون احتمالاً همسرت خیلی دوستش داره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

میخام جرششش بدم حیوونو...کلا رو نمیدم بهش.‌اونم جرات نداره روم کاری کنه پیام میده یا کامنتای مسخره میزاره  ولی میرم خونه ننش انگار نمیبیینمت انگار نیس

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
چیزایی بهم میگه که انگار خودم عقل و شعور ندارم

وااای چه خوبه خواهر شوهرام خوبن ...واقعااا نعمته خواهر شوهر خووووب 😍😍

در مورد شما هم بنظرم زیاد باهاش گرم نگیر شاید چون زیاد گرمـی تو همه چیزت دخالت میکنه چون بهش اجازه دادی

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

من یه خواهرشوهر۲۵ساله متاهل دارم ک زن عموم هم هست و اون خواهرشوهرم کلاس پنجمه کلا نخود هر آشه اه انقد بدم میاد ازش😒. مثلا بحث زایمان و ایناس یا فلان خواننده میاد اظهار نظر منم فقط یه لبخند میزنم بهش و ج نمیدم بهش بشدت لوسه و شوهرمم خیلی دوست داره 😫🤦🏼‍♀️

2706