1147
1273
عنوان

شوهرم خیلی عجیب شده چند ساعته

850 بازدید | 63 پست

امشب بعد از یک ماه داداشمو دیدم.اومدن خونه مامانم اینا.دوساعتم اونجا نبودیم.من زیاد جایی نمیرم چون استراحتم...جفتم پایینه.

مامانمم در جریان نبود ک میریم خونشون.بیرون بود.منو داداشمو زن داداشم و شوهرم بودیم...

همش حالم بد بود...نمی‌دونم سر چی شد حرف بچه دوم زدم الکی...گفتم با این وضعیت فکر دومیش هم هستم ولی یهو ناخودآگاه نگاه شوهرم کردم...زن داداشم گفت هه نگاه شوهرشم می‌کنه...

داداشم گفت انشالله حالت خوب میشه،باز یادت میره.دیگه حرفا تموم شد

منم حالم بد بود همش⁦☹️⁩شوهرمم همش پا پا میکرد ک گفتم اگه دوست داری برو پیش مامانت اینا.هر جور ک صلاح می دونی عزیزم.زود پا شد گفت آره میرم...

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تعارف اومد نیومد داره

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

خب تا اینجا ک طوریش نی 😐

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
1348

مامانم همون موقع رسید کلی واسم خرید کرده بود.البته ما هم واسش شکلات و کیک برده بودیم...شوهرم چند دقیقه صبر کرد و رفت ...

چهل دقیقه بعدم زنگ زد ک ببینه میام،اومده بود دنبالم، من ۵ دقیقه بعدش پایین بودم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226

خببببببب از اینجا ببعد یه بوهایی میاد 😐

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
1335