2726
عنوان

بزرگترین آرزویی که دارید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 97 پست
من به هیچکدوم از ارزوهام نرسیدم..امیدوارم لااقل یکی دوتاشون براورده شن حسرت به دل نمونم😔

هیچ کدوم؟!!! حتی یکی؟!!! حتی کوچولو؟!!!

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول از همه سلامتی و عاقبت بخیری بعد مادرشدنم و به پایان رسیدن این انتظار کذایی که داره ذره ذره وجدمو داغون میکنه

لطفا برامادرشدنم یه دعای خوب و یه صلوات بفرستید. .چهارسال و 5ماه درانتظار معجزه ام🌹🌹🙏🙏
کارمند بانک بشم😍😍😍 همه بلند بگین ااااامین😍😍😍

والا بابای من کارمند بانکه.

از عموم ک شغلش آزاده بدبخت تریم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام اللّه علیها💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
این ک زندگی و آینده ی خوبی کنار همسرمو خونوادم داشته باشم همسرم هیچوقت بهم خیانت نکنه

این کلمه خیانتُ از ذهنت پاک کن... خود کلمه خیانت حس منفی بهت میده. به جاش بگو همسرم همیشه بهم وفادار بمونه و تنها عشق زندگیش باشم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706