2726
عنوان

بزرگترین آرزویی که دارید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 97 پست

تو امضام گفتم بعلاوه خوشبختی بچه هام 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آرزوهام دیگه حسرت شدن😢

فقط رویاسازی میکنم و یه حس رضایت و خوشحالی زودگذر

همه تلاشایی که الان میکنم فقط برای جانموندن از بقیه آدماس

کاش میشد حس خوشبختی دوباره برمیگشت تو وجودم

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

آنقدر پولدار بشم که خودمو بچه هام در حسرت داشتن چیزی نباشیم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

درحال حاضر اینکه بتونیم یه خونه بزرگتر اجاره کنیم ( الان خونمون ۴۳ متره) جاییکه صابخونه هم بالاسرم نباشه☹بگید الهی آمین🙏🙏

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2706