1345
1341
عنوان

بزرگترین آرزویی که دارید چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 97 پست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

برای خودم ارزو زیاد دارم 

ولی در حال حاضر بزرگترین ارزوم امضامه

میشه برای حامله شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه هست ،دعاکنی و یک صلوات مهمونش کنی؟❤👪          منم دعا میکنم به همه ی خواسته هات برسی به لطف خدا!😇💓
من به هیچکدوم از ارزوهام نرسیدم..امیدوارم لااقل یکی دوتاشون براورده شن حسرت به دل نمونم😔

هیچ کدوم؟!!! حتی یکی؟!!! حتی کوچولو؟!!!

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    

اول از همه سلامتی و عاقبت بخیری بعد مادرشدنم و به پایان رسیدن این انتظار کذایی که داره ذره ذره وجدمو داغون میکنه

لطفا برامادرشدنم یه دعای خوب و یه صلوات بفرستید. .چهارسال و 5ماه درانتظار معجزه ام🌹🌹🙏🙏
1274

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام اللّه علیها💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
1308
این ک زندگی و آینده ی خوبی کنار همسرمو خونوادم داشته باشم همسرم هیچوقت بهم خیانت نکنه

این کلمه خیانتُ از ذهنت پاک کن... خود کلمه خیانت حس منفی بهت میده. به جاش بگو همسرم همیشه بهم وفادار بمونه و تنها عشق زندگیش باشم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
1335