2733
2734

من یه بیماری صعب العلاج دارم

چند ماه پیش دوست خانوادگیمون گفت که تو هیچوقت خوب نمیشی و...

من خودم میدونم اما چرا به جای آرزوی سلامتی و دعای خیر این حرفو زد😞نمیبخشمش

دير اومدي نخوا زود برو    

دوسال قبل پدرشوهر بهم گفت یتیم...هرروز یادش میافتم هرروز بغض میکنم هیچوقت یادم نرفته

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشاالله ک سلامتیتو بدست میاری امیدت ب خدا باشه گلم

من شوهرم دلمو شکست پیشش درد و دل کردم ولی رفت ب خواهرش گفت ک مطمئنم از روی بدجنسی و اینا نبوده بدون هیچ قصد و غرضی ولی دلم شکست خیلی گریه کردم سر این موضوع

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

ان شاءالله که خیلی زود شفا بگیری به حق فاطمه زهرا،من آخرین باری که دلم شکسته از جاریم بوده که به ناحق و از روی حسادت بهم تهمت ناروا زد،الانم از وقتی جابه جا شدم از اون خونه ،داره تاوان پس میده چوب خدا صدا نداره

خدایا بابت همچی شکرت
2738

اخرین بار چند روز پیش بود ک شوهرم تو بحث بهم گفت مگه چکار میکتی تو زندگیمون ...کارهای ک تو میکتی همه زن ها میکنن و وظیفشونه...گفتم توقع پایین و خرج خیلی خیلی کم گفت عنر نمیکنی چون ندارمـخرج نمیکنی اگر داشتم خرج میکردی...دلم شکست خیلی نامرده اینهمه از خودم زدم بجای تشکر این حرفو زد

من باردارنمیشم هیچکس نمیدونه جاریم همسایمونه بچشو زد بعدم بلند گوربابای هر آدم احمقی که دلش بچه میخواد انقدرررر گریه کردم انقدددد بلندبلندگریه کردم که صدام گرفت گفتم خدابه اینا دادی به من که انقدربچه دوست دارم نمیدی

چه قدر احمق مگه عمر دست تو بوده که پدرت فوت کنه یا نکنه 

خیلی موجود مزخرفیه کلا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2706