2737
2734

خانما میدونم ضرر داره یکبارشم امکان داره ضرر بزنه خیلی نگرانم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

ی بار مشکلی نداره ولی مداوم استفاده نکن

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان اگه تاپیک مادرشوهری و خواهرشوهری بود همه میریختن اینجا نظر میدادن  راستش من دقیق نمیدونم& ...

مرسی گلم دستت درد نکنه اومدی هب نداره

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
وای من یبار استفاده کردم  تا تو حلقم سوختم یعنی سوختمااااا

زیاد گذاشتی مونده گلی وگرنه هم نرم میکنه هم سفید بدنو

ی بار مشکلی نداره ولی مداوم استفاده نکن

مرررسی 

وای اره من امروز گذاشتم برا اولین بار انقد خوب شد سفید و نرم

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
وای اره من امروز گذاشتم برا اولین بار انقد خوب شد سفید و نرم

اره گلم 

عزیزم بار اول  واخر بود ومنم ناواردم فقط همینو بگم به حدی سوختم که نمیتونستم بشینم ماه اخر بارداریم بود

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺

بچه ها موبر دپی هم ضرر داره؟ از اون مدل قدیمیاش نیست بدون بوئه و حتی صورتم میشه گذاشت من خواهرم خیلی تعریف می کنه میگ بذار گذاشتم پشم و پیلم دربیاد بذارم😂😂اگ ضرر داره نذارم

میگن با ازدواج دینتون کامل میشه...اینو نمی دونم ولی میدونم با دختردار شدن خوشبختیتون کامل می شه❤❤❤
عزیزم بار اول  واخر بود ومنم ناواردم فقط همینو بگم به حدی سوختم که نمیتونستم بشینم ماه اخر بارد ...

اخییییی ببین باید پوست خشک باشه دوما نباید پیش تر از سه دقیقه بمونه هی یه تیکشو پاک کن ببین مو هارد برده زود بشور