2737
2734

رشته لیسانسم غیر مرتبط با معماری هست ولی معماری را دوست دارم و کمی نرم افزارهاش را بلدم

خوبه ۲ سال برم کلاس و برای فوق لیسانس معماری بخونم و یا رشته تجربی شرکت کنم و برای قبول شدن در رسته دندانپزسکی تلاش کنم؟

البته بگم پایه تحصیلیم قویه و ۳۵ سالمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هرکدوم که واقعا علاقه داری، منم بعد لیسانس دنبال علاقه م رفتم و الان ترم اخر دکتری ام، هرچند اوضاع جذب هیئت علمی سخت شده ولی مطمئنم اگر دنبال علاقم نمیرفتم همیشه یک خلا روحی بزرگ داشتم و مدیون دلم می موندم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

هیچ علاقه ای به دندانپزشکی ندارم

محیط کار معماری هم برای خانم نمیپسندم

پس هیچکدوم😅

ولی اگه واقعا علاقه دارید و تلاش خیلی زیادی میکنید قطعا دندانپزشکی مناسب تره چون به نظرم کارش برای خانم مفید تره و درامد بهتری داره 

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
از یه جهت گفتم معماری با توجه به سنم و اینکه میشه همزمان با تحصیل کار معماری کرد

اره معماری بهتره تجربی خیلی سخت شده قبول شدنش خصوصا دندان ک دگ ۳ رقمی میخوا  فوقش تا ۱۲۰۰ قشنگ باید ۲ سال بشینید بخونید الانم ک دگ همه میرن سمت تخصص خیلی طولانی میشه

2706