2733
2734

دوستان من پسرم ۴ماهشه طبق تحقیقاتی که کردم میخوام غذای کمکی شروع کنم براش .میشه برام توضیح بدین چطوری واز چی شروع کنم .شیره بادام وحریره بادام وفرنی چطور درست میشن ؟از روزی چند قاشق شروع کنم وبه چند قاشق برسونم .حریره وفرنی رو میشه با شیر خشک هم درست کرد اگه میشه دستورشو برام بگید ممنونم بابت نظرایی که میدین ودعای خیر میکنم واسه انگشتای قشنگی که برام بنویسه .دوستتون دارررررم.منتظرتونم .بوووووووس😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/47198/برنامه-غدایی-کامل-برای-نی-نی-ها?page=1

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

تحقیق خودت و یا نظر شبکه بهداشت رو نادیده بگیر 

اول ببر دکتر متخصص اگر اوکی داد شروع کن عزیزم 

ضمنا سعی کن آرد برنجش رو خودت درست کنی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
عزیزم اگه میشه دستورشو برام بگو

ارد برنج با دو برابر اب جوشیده بزار قوام بیاد وقتی غليظ شد ولی نه خیلی بردار سرد که شد بده به بچه از سه قاشق شروع کن تا برسی به 10 قاشق اگر شکمش سفت شد می تونی یکم نبات سفید بهش اضافه کنی که نفخشو بگیره بعد از دو هفته که عادت کرد به همین ترکیب شیر اضافه کنی میشه فرنی 

2706