2733
2734

بزرگ و شيك اينه هاشم لوزي جنسش رو نپرسيدم 4800گفت من ميخوام بخرم شوهرم ميگه واسه يه كمد زياده 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر نکنم واسه این دوره گرون باشه الان سرویش خواب یه عالم گرون شده من اگه از چیزی خوشم بیاد و به نظ ...

منم ميگم ميارزه وقتي يه ست لباس و چادر بلوچي ميشه شيش هفت تومان اين خب مي أرزه ديگه

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2738
اره خیلی گرونه شوهرت راست میگه تواین گرونی که شده شیرتوشیر شده هرکسی هرطوردلش میخادجنسشومیفروشه

واي يعني نخرم 

نه والا کجاش زیاده من یه کمد نوزاد قیمت کردم ۴ تومن،ساده فک کروم گرونه رفتم چندجا دیگه همون بود قیم ...

منم يه ميز نهار خوري قيمت كردم كوچيك ها گفت سه تومن

بستگی به جنسش داره شاید جنس خوبی داره

جنسش كه خوب بود بايد برم بپرسم

منم يه ميز نهار خوري قيمت كردم كوچيك ها گفت سه تومن

آره بابا بدجور قیمتا بالاست

یه ویترین ساده ی نوزاد که ۴ طبقه ی کوچیک داره و چندتا اسباب بازی فقط توش جا میشه رو ۳ و خوردی میگن

2706