2733
2734

جریانش طولانیه به مدت یه سال باهم بودیم من خودم جوری هستم ک تو خونواده ای بزرگ شدم گ از هر لحاظ دررفاه بودم خونوادم برام تو هیچ زمینه ای کم نذاشتن الان یه هفتس عشقم اونده جلو ولی واقعا ن خودش ن خونوادش هیچ دارایی ندارن ک بخوان خوشبختیمو تضمین کنن خیلی تو دوراهی موندم از یه طرف دلم میخواد به جای اینکه عشق چشامو کور کنه منطقی فکر کنم از یه طرفم نمیتونم بهش بگم نمیخوام چون هیچی ندارین اخه چجوری دلشو بشکونم؟؟ چون واقعا من نمیتونم با نداری بسازم واقعا برام سخته باباشم فوت کرده دو تا برادرن ک تو یه مغازه کوچیک مرغ فروشی کار میکنن بابام امشب گف همه چی ب تصمیم تو مونده ولی من راه درستو بهت نشون میدم عشق برا دو سه ساله ن بیشتر بعدش مشکلات سروع میشه نمیتونی دووم بیاری بچه ها چیکار کنم کمکم کنین فزدا مامانش میاد خواستگاری 😔

بزار به عهده پدرت

بگو مخالفت کنه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نمیگی عشق؟ خب باید تو کاهگل هم باهش بری و بگی بله‌‌..

عشق واقعی ایراد طرف رو نمیبینه

)اتفاقا خوشحالم منطقی هستی)

راستی اگه چند ساله با هم هستید و قول دادی؟بزنی زیرش بعدا نتیجه بدی داره...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728

با بابات صحبت کن اون بگه نه

ک عشقتم از تو ناراحت نشه فکر کنه خانوادت راضی نیستن

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2738

چرا گزاشتی به اینجا برسه که بیاد خواستگاری؟ فکر غرور اون پسر نکردی؟؟؟خانوادت بهونه میکردی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706