2410
2553
عنوان

بیاین میخوام درد دل کنم😢😢😢😢

182 بازدید | 24 پست

بارها تاپیک زدم و گفتم ک درگیر طلاقم چهارساله!

ب هردلیلی عقب افتاده این طلاق!خیلی خسته م ولی تحمل میکنم چون میدونم خدا بزرگتر از این حرفاس و حتما حکمتی داره ک کارم تاالان طول کشیده.

دو سال پیش درست تو اوج غم و غصه یکی اومد تو زندگیم ک وضعش مث خودم بود یعنی در شرف طلاق!فهمیدم بهم علاقه داره!(اینم بگم ک اصلا ادم بدی نیس ک فک کنید نباید میومد سمتم چون شوهر دارم و این حرفا)شوهرم چهارساله ی ی بارم دنبالم نیومد.اون تنها بود و منم تنها اولش خونواده ش پاپیش گذاشت بهم گفتم اگه توم دوست داری پسر مارو ک ما صبر میکنیم تا هم مشکل پسر ما حل بشه هم تو.

اولش گفتم من طلاقم دست خودم نیست نمیدونم کی کارم تموم میشه...

❤خدایا شکرت بابت تمام لحظه هایی که کم آوردم ولی دستمو گرفتی و رهایم نکردی...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بوگو

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

گفتن ما میدونیم شرایطت رو ولی پسر ما خیلی دوست داره چون مشکلتون مث هم درک میکنین همدیگه رو گفته اگه10سالم طول بکشه من واینیسم.

منم ازشون وقت خواستم و بعد ی مدتی ک ک با خونواده مم در جریان گذاشتم.قبول کردم.

الان دوسال ک ب پام وایساده پارسال طلاق داد زنشو(بمامد ک مشکلش چی بود)نمیخواست طلاق بده ولی براش پاپوش درست کردن و مجبور شد طلاق داد.

خدامیدونه ک چقدر ادم خوبیه و چقدر محبت میکنه بهم خداروشکر.فقط بعضی وقتا ی جوری میشه چندروزی میره توو خودش و اخرشم میگه از این روند خسته شدم خداکنه کارت زودتر تموم بشه

2714

از ی طرف میگم خودم ب خودم میگم خب اون اومد جلو و تورو انتخاب کرد گفته وایمیسه پس باید وایسه از طرفی دلم خون میگم خدایا تا کی باید این مشکل ادامه داشته باشه تورو خدا بگین چیکار کنم.

حتی خونواده شم بعضی وقتا میگن پس کی کارت تموم میشه چرااینقد طول کشید

هی میریزم تو خودم فقط😢😢😢😢

خوب طلاق بگیر زودتر معطل جی موندی

چجوری طلاق بگیرم.درخواست دادم منتظر رای دادگاهم.مهریه مو گرفتم لج کرد باهام اذیتم میکنه

ببین من دقیقا شرایط تو رو داشتم اخرش با طرفم کات کردم منم مث تو طلاقم طول کشید تا تموم شع

چقد طول کشید؟چجوری جدا شدی ؟

ببین من دقیقا شرایط تو رو داشتم اخرش با طرفم کات کردم منم مث تو طلاقم طول کشید تا تموم شع

چرا کات کردی باهاش

ای تف ب ذاتشون منم مث تو 😢😢

دیدی چقدر سخته😢😢😢😢

چقدر طول کشید تا طلاق بگیری

2706