2733
2734
عنوان

ضبط مکالمات گوشی 😎😎😎

217 بازدید | 15 پست

خانوما ... شوهرم به همکار خانومش هر روز تو ساعت های مختلف زنگ میزنه ۲۰ ثانیه ، ۳۰ ثانیه صحبت میکنن و قطع میکنه . خیلی کنجکاوم چی میگن . ۷ صبح . ۶غروب . ۸ غروب . هرر روز . تو رو خدا یه بدنامه بگین مکالماتو ضبط کنه تو گوشی شوهرم . اینم بگم‌شوهرم خیلی اطلاعات گوشیش زیاده یه چیزی بگین لو نرم . تو رو خدا 😭😭
ث

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لو میری

ازش بپرس

البته ی چی بگم من ی همکار دارم بزا پروژم. روزی جتدبار مجبوزم باش تماس بگیرم. چک کنم ی سری مورد را

یا پیام میدم

با خوذم هنش میگم کتش حانمش شکاک نباشه و فک نکنه منظوری دارم. چون شووهرش واقعا ادم متشخصیه و چشمش پاکه یا من نا حالا حداقل چیزی ازش ندیدم

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2731

چرا اینقدر تجسس میکنین،مثلا فهمیدی خدایی نکرده چیزی هست چیکار میخوای بکنی غیر ازینکه محتاط ترش میکنی،وقیح تر میشه و به خودش این اجازه رو میده که رابطه داشته باشه ،بیشتر توجهشو به همکارش جلب می‌کنی اینجوری

2738

خوش بحال شوهرت

خدا بهت عمر طولانی بده که ۱۰۰۰ سال واسش بمونی

چون من اگه همچین قضیه ای واسه شوهرم پیش بیاد چنان عوض میشم، نه، نه ببخشید، عوضی میشم که پا میشم نیرم محل کارش و حراستو میکشم وسط و میپرسم چرا و به چه عنوانی برای کدوم موضوع شغلی من باید همچین استرسی رو تحمل کنم

گندی بالا بیارم که خر بیار و باقالی بار کن

خدایا منو بکش تا اقلا همسرم یروزی روزگاری نره زیر گیوتینم

چرا اینقدر تجسس میکنین،مثلا فهمیدی خدایی نکرده چیزی هست چیکار میخوای بکنی غیر ازینکه محتاط ترش میکنی ...

این تجسسه؟؟؟اینی که شمامیگی یعنی مث کبک سرتوبکن زیربرف.ببخشیدامازن باید حواسش به زندگیش باشه وجمعش کنه نه مثل منگلابزاره شوهرش هرکاری خواست بکنه.

ااا چه خوب وسوسه شدم منم نصب کنم ببینم کجا چه خبره😎

نه نکن.کاردرستی نیس وکسی ک تجسس میکنه حتمارسوامیشه.منم اینوواسه این به خانوم گفتم ک حق داره بدونه بین شوهرش ویه زن غریبه چه حرفایی رد وبدل میشه.وگرنه واسه کارای خاله زنکی وحرفای مادرشوهروخواهرشوهرو...اصلاخوب نیس.به قولی میگن بی خبری خوش خبریه

نه نکن.کاردرستی نیس وکسی ک تجسس میکنه حتمارسوامیشه.منم اینوواسه این به خانوم گفتم ک حق داره بدونه بی ...

نه واسه اونا برا اینکه ببینم با دوستاش راجب زن یا دختر حرف میزنن یا نه

این تجسسه؟؟؟اینی که شمامیگی یعنی مث کبک سرتوبکن زیربرف.ببخشیدامازن باید حواسش به زندگیش باشه وجمعش ک ...

عزیزم همکارشه !!هر سلام علیکی که رابطه نمیشه!ایشون الان بارداره حساس شده!اگر قرار باشه همیشه نمیه خالی لیوان رو نگاه کنیم که باید روزنامه سوراخ کنیم دنبال شوهرامون راه بیوفتیم!

2706