2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مشاورش رفتم اما انجام نمیدم میترسم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
راضی بوده خوب شده

من چند نفر از خانواده امون جراحی های متابولیک و زیبایی انجام دادن و همه آسیب دیدن. 

لیپوماتیک خیلی خیلی خیلی جراحی خطرناکی هست. شما به بدون خونریزی و دردش نرو ، بدن در معرض ریسک خیلی زیادی قرار میگیره . در ضمن دفرمش خیلی زیاده 

اره راضیه شکم و پهلو اصلا نداره قسمت ران پاهاشو انجام داده ولی میگفت بعد از جراحی خیلی اذیت شده یه گن مخصوص هم دادن که حتما تا یه ماه باید میپوشید فقط موقع حمام در میاورد 

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂

ببین یسال تحقیق کردم 

تنها هم رفتم واسه عمل 

هیشکی باهام نبود کسی هم خبر نداشت 

کلینیک البرز پیش دکتر خوشبرش و شکرریز 

۹ ساعت زیر عمل بودم 

لیپو پشتو پهلو و شکم و بازو و ابدو همزمان 

اخرای عمل بیدار بودم کامل 

بعد عمل راه رفتم خودم 

بعدش تازه به خانواده گفتم 

از ۱۱۰ شدم ۹۱ یهو

بدن درد یکم داشتم