2737
2734
عنوان

عشق یک طرفه

284 بازدید | 33 پست

سلام من عرفان ۲۰سال دارم همدانی هست ۴بار عاشق شدم ک ب هبچ کدوم نرسیدم دیگه ب خدا کافر شدم احساس میکنم ولم کرده ولی عشق دومیم خیلی تو ذهنمه هنوز ذهنم ولش نکرده 

دوسش دارم ولی اون بهم گفت کسی دیگرو دوست داره ک اونم کسی دیگه رو دوست داره

روانی شدم ۳دف بستری شدم اعصابم ضعیف شده

تعداد رای : 4
نظرسنجی
راهنمایی میخوام
3
75%
راهنمایی کنید
1
25%

الان این موارد چیه😐

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ول کن این چیزارو خواهرانه بهت میگم برو حال کن من خودم زنم زنا ادمو دیووونه میکنن

برادر من 20 سالشه براش زن گرفیتیم عاظق زنشه ولی زنه پدرشو دراورده حالش بده یه سره اذیتش میکنه حالا میگه کاش زن نداشتم

2738

شما باید به روانشناس مراجعه کنی 

برای خودت ارزش قائل بشو ، چی تو اون دختر ها دیدی که باعث شده بستری بشی به خاطرشون ، به فکر آینده و پدر و مادر بیچارت باش 

عشق و عاشقی کیلویی چنده ، اینا تغییرات هورمونی بوده شما فکر کردی عاشق شدی

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

اینی ک حس کردی تا الان تغیرات هورمونیه نه عشق.. 

صبرکن زوده هنوز ...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین همه مسخرت کردن ولی فقط من راهنماییت کردم و درکت کردم به خاطر این که یکی مثل تو رو دارم بی خیال برو حال کن یه 5 سال دیگه گوش کن خواهرانه گفتم بهت ضرر میکنی دخترا وحشین تو این سن میخورنت بزار یکم بگذره بلد باشی چطوری باهاشون برخورد کنی که سوارت نشن

2706