2726

اصلا آدم سهل انگاری نیستم دعا میکنم برای هیچکس پیش نیاد این شرایط

نوزادم ۳ماهشه از شب تا صبح بیداره .دم صبح روپام خوابید منم خسته بودم نمیدونم چطور نفهمیدمو جابجاش نکردم . فقط یهو صدای گریه اشو شنیدم. بغلش کردم کمتر از یک دقیقه  اروم شد و کامل چک اش کردم نه کبودی نه خراشی.یکساعت بیدارنگهش داشتم که هوشیاریشو چک کنم مشکلی نداشت شیرشو خوردو خوابید طی روز هم عادی بود 

به متخصص مغزاعصاب کودکان زنگ زدم گفت اگر تشنج نکرده استفراغ نداره چشماش عادیه نیازی به کار خاصی نیس خطررفع شده 

ولی از اون روز هرچی زمان میگذره من حالم بدتر میشه نمیتونم خودمو ببخشم دارم دیوانه میشم همش حس میکنم بچه ام یه آسیبی دیده بالاخره 

هر چیزی رو بسط میدم به اون اتفاق تلخ 

مثلا ازپسفردای حادثه شکمش روزی ۴ دفعه کار میکنه قبلا چندروز یکبار بود.همش حس میکنم نکنه ازون ضربه اس.بچم هیچ فرقی نکرده همه حرکاتش مثل قبله ولی من دارم داغون میشم به هیچکس نگفتم غصه مو .

کسی مثل من بوده و بچه اش سالمه ؟ مشکلی در اینده نداشته ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نترس عزیزم،خدا مراقب کوچولوهاست،خواهر من شش ماهش بود  از دوطبقه به طرز وحشتناکی پرت شد ،اما خداروشکر با معجزه هیچ چیش نشد...الکی خلق خودت رو تنگ نکن اگه جیزیش شده بود درجا معلوم میشد

چیزی نمیشه خیالت تخت سه ماهه دیگه سه روزه نبود که نترس.مشکلی نیس زیر تخت قالی چی انداختی یا سرامیک

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو

بنده در سن دوماهگی از تخت افتادم و ب گفته اطرافیان تا زیر تخت هم رفتم صدامم در نیمده صب پاشدن تمام خونه زندگیو زیر و رو کردن پیدام نکردن تا بلخره زیر تخت درحال بازی با انگشتام پیدا شدم الانم سر و مر و گنده اینجام انقد حساسیتم خوب نیست

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

خودت دکتر لازمی وسواس پیدا کردی اگه خدای نکرده چیزیش میشد تا حالا نشون میداد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

عزیز دلم مهلک تریم خطرات بعد افتادن منظورم خطرات مغزیه تت٢۴ساعت رخ میده

شمام خدارو شکر کن ودیگه فکرشم نکن

اگه زیادم اذیت می‌کنه بچه،رو زمین بخواب امنیت بیستره

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

عزیزم اگه بدونی این بچه بزرگتر که بشه چکار هایی میکنه! 

همین چند شب پیش پسر سه ساله ی من ساعت 1 شب گذاشت رفت تو آشپزخونه با صدای کاراش همسرم بیدار شد رفت دنبالش دید روغن 5 کیلویی برداشته همه جا مالید دستاشو شسته و فرستاده بیاد

اونم اومد و پاش سُر خورده رو روغنایی که به زمین مالیده و با دهن رفته تو 5 کیلویی روغن😓

منم بیدار شدم از صدای گریه اش رفتم دیدم لبش و لثه هاش پاره شده و اون ساعت از شب فوری حاضر شدیم یه بچه 16 ماهه هم دارم بدو بدو رفتیم بیمارستان و بخیه زدن براش😞😞

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم شرایط شمارو داشتم به خاطر داروی زیادی که به مسرم دادم کل پاییز وزمستون همش گریه کردم شب وروز

بخدا تا میخوام بخندم یهو یاد اون روز میفتم یهو توی دلم خالی میشه خودمو نفرین میکنم

2706