2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خیلی کوچک تر نباشه(در حد. یک تا سه سال ) و علاقه مد نظر باشه اره  

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
2728

کشته مرده منه ولی خوشم نمیاد ازش😥

انگار بچمه😕 ۲ سال کوچیکتره

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2738
چرا؟    

تجربه شو داشتم

نامزد سابقم ازم چندماه کوچیکتر بود خیلی جغله خام بود خیلییی کمتر از من میفهمید همیشه بحث داشتیم سر نفهمیاش و مامانی بودنش هرچند مطمینم 40سالشم بشه همینه

اما خب بی تاثیرم نیست

کلا کمتر میفهمید و من بهم میرختم نمیتونستمم بهش ثابت کنم مقصره😑😤

اگه ملاکای اصلی رو داشته باشه اره

ولی همیشه توذهنم میمونه ک‌کوجیکتره حس بدی بهم دست میده چون من ادم حساسی هستم زودی کنارنمیاام

عِمادَم،دنیام با تو عوض شد😊 تورو بادنیا عوض نمیکنم 😋😍😙       

اصلا،مردا همینطوریشم دیر ب بلوغ میرسن،با کوچیکتر از خودمم ازدواج کنم ک دیگه هیچی...باید بچه بزرگ کنم،سن مرد هرچی بالاتر باشه عاقلتر و فهمیده تره

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
اصلا،مردا همینطوریشم دیر ب بلوغ میرسن،با کوچیکتر از خودمم ازدواج کنم ک دیگه هیچی...باید بچه بزرگ کنم ...

البته هرچی سنشون بالاتر باشه هم قیافشون زشت تر و پرچروک تره  

2706