2726
عنوان

با دیدن عکسم اولین بازیگری ک ب ذهنتون میاد شبیه شم کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 15657 بازدید | 412 پست
عزیزم من بدنم لاغره ولی صورتم همیشه پره حتی وقتایی که خیلی لاغر میشم...کار خاصی نمیکنم..اتفاقا ساعت ...

ببخش گلم شب برا تپلی خوابیدم

کربوهیدرات چیه،؟ میدونم چیه ها ولی میگم ینی قرصی چیزی داره؟

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مگه دیونه م وقیح برمیداره  به خدا اولین نفرم شوهرم گف بعدشم شوهر خواهرشوهرمو برادرشوهرم گفت ...

پس شبیهه اسکارلتم هستی😍😍😍😍چون لیلا خیلی شبیهشه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
به منم میگن میمیک صورتت شبیه شیلا خداداده☺️

الهی چقدرم خانوم شیلا خداداد نازن

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2728
پس شبیهه اسکارلتم هستی😍😍😍😍چون لیلا خیلی شبیهشه

کیه نمیشناسمش؟

مردای فامیل میگن 

خواهرشوهرمم میگه ن اصلنم نمیدونم خواهر شوهره دیگه😁😁😁

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
کیه نمیشناسمش؟ مردای فامیل میگن  خواهرشوهرمم میگه ن اصلنم نمیدونم خواهر شوهره دیگه😁😁😁

الان عکسشو میزارم😘

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
الان عکسشو میزارم😘

باشه گلم

کیه نمیشناسمش؟ مردای فامیل میگن  خواهرشوهرمم میگه ن اصلنم نمیدونم خواهر شوهره دیگه😁😁😁

ولی دماغ لیلا اوتادی از این خوشگلتره 

منم بینیم همین مدلیه شبیه اسکارلت

اصلا از بینیم اینطوری خوشم نمیاد 

دوس دارم نوک بینیم تیز باشه

من شبیه فاطمه معتمدآریام😐😐😐😐😐

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
ولی دماغ لیلا اوتادی از این خوشگلتره  منم بینیم همین مدلیه شبیه اسکارلت اصلا از بینیم اینطوری ...

خب اون عمل کرده عزیزم این عمل نکرده ولی من به شدت دوسش دارم خیلی نمکیه

خب اون عمل کرده عزیزم این عمل نکرده ولی من به شدت دوسش دارم خیلی نمکیه

اره خیلی نازن جفتشون 

مگه لیلا عمل کرده بینیشو؟؟؟؟؟

از اول همینطوری بودا 

اسی سبیل کلفت بزار دوباره

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706