2726
عنوان

با دیدن عکسم اولین بازیگری ک ب ذهنتون میاد شبیه شم کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 15657 بازدید | 412 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چطولیم؟با اجازه خاله استارتر

عالیه خدا حفظش کنه غزال عزیزو

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2728
نه عزیزم ضایع چیه ولی عمل کنی خیلی تغییر میکنی

خودمم میدونم ببین اصلا راضی نمیشه دماغم کوچیک بشه خیلی بهتر میشه اصلا متنفرم ازش خیلی اجزای صورتمو بهم ریخته😣

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن
خواب خیلی تو حالت چشم و پوست و تپل بودن صورت تاثیر داره چهره کسی که کم خوابه شادابیشو از دست میده

پس همونه. ☹☹☹☹☹☹

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
اسی قیافت خوبه یکم شبیه اناهیتا همتی هستی

اونکه چشاشریزه شبیه مغولایه😁

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
دوستان منم بگیدد

ماشالله  آدری هپیورن 😍😍😍

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
ممنونم عزیزم  اره از همه صورتم راضیم ولی دماغم اصلا نمیدونم چطور برم رو مخش هر کار میکنم میگه ...

نود درصد دماغ عملی ها دماغشون جالب نیست..از نزدیک ببین...سوراخ ها تابه تا..جای بخیه ها مشخص...بعضی ها هم سرش زشته....دکتر حاذق کم هست

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
2706