2726
عنوان

با دیدن عکسم اولین بازیگری ک ب ذهنتون میاد شبیه شم کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 15657 بازدید | 412 پست
دوستان منم بگیدد

عالی

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستان منم بگیدد

فکر کردم بهروز وثوقی را دیدم....دختر ...عکس رنگی بذارخو

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

وای چقد شیرتوشیر شده تاپیک😁😁

همش بوم بهم میخوریم

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
چقدر موهات قشنگه😍  عمل کنی  عالی میشه  برو رو مخش😃

ممنونم عزیزم 

اره از همه صورتم راضیم ولی دماغم اصلا نمیدونم چطور برم رو مخش هر کار میکنم میگه خیلیم خوبی به صورتت میاد افسرده شدم

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن
بچه ها یه سوال کم خوابیدن باعث میشه ادم زشت بشه؟؟؟؟؟؟ لطفا اگ میدونید بگید من قبلا خی ...

خواب خیلی تو حالت چشم و پوست و تپل بودن صورت تاثیر داره چهره کسی که کم خوابه شادابیشو از دست میده

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706