1373
1363
عنوان

با دیدن عکسم اولین بازیگری ک ب ذهنتون میاد شبیه شم کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 15067 بازدید | 412 پست
ولی دماغ لیلا اوتادی از این خوشگلتره  منم بینیم همین مدلیه شبیه اسکارلت اصلا از بینیم اینطوری ...

خب اون عمل کرده عزیزم این عمل نکرده ولی من به شدت دوسش دارم خیلی نمکیه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
خب اون عمل کرده عزیزم این عمل نکرده ولی من به شدت دوسش دارم خیلی نمکیه

اره خیلی نازن جفتشون 

مگه لیلا عمل کرده بینیشو؟؟؟؟؟

از اول همینطوری بودا 

😐🙂😅😣😍

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

اسی سبیل کلفت بزار دوباره

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1379
اره خیلی نازن جفتشون  مگه لیلا عمل کرده بینیشو؟؟؟؟؟ از اول همینطوری بودا

اره عزیزم عمل کرده عکسای قبل عملشم هس

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
1376
ببخش گلم شب برا تپلی خوابیدم کربوهیدرات چیه،؟ میدونم چیه ها ولی میگم ینی قرصی چیزی داره؟

قرص فک نکنم ولی سیب زمینی ذرت ماکارونی خیلی دارن..راستی شنیدم شیرخشکم صورتو تپل میکنه و یه چیز دیگس که موقعی که میخواستم پروتیین درست کنم وقتی فهمیدم اون زیر پوستو اب میاره تو مخلوطم نریختم پودر ذرت یا یه همچین چیزی بود دقیقشو بهت میگم حتما .از لوازم قنادی فروشی داشت ..و این که اب زیاد تو روز خوردنم خیلی تاثیر داره

قرص فک نکنم ولی سیب زمینی ذرت ماکارونی خیلی دارن..راستی شنیدم شیرخشکم صورتو تپل میکنه و یه چیز دیگس ...

ممنون گلم

لطفا برای شادی روح پدرم و خوشحالی و سلامتی مادرم و خانوادم یه صلوات بفرستید🌹🌹