2737
2739
عنوان

کیا رو می شناسید ک بعد از طلاق تونستن خیلی موفق باشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 55 پست
ی آشنایی داریم ب اختلاف خوردن اما پسره دختره رو طلاقش نداد و متارکه کردن  اما دختره ادامه تحصیل ...

چه خووووب عاليه  چند سالش بود ؟  يعني جدا نشدن ؟ الانم

hair coloris ~ hair keratin 
😂   اينقدر اين  عوضي زده تو سرم فك ميكنيم خيلي بدبختم به خدا

نه بابا اصن ازين فكرا نكن

كارات كه انجام شد حتما چند جلسه برو پيش مشاور خوب

باشگاهم برو

زود رو به راه ميشي اعتماد به نفست برميگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خووووب عاليه  چند سالش بود ؟  يعني جدا نشدن ؟ الانم

اره دانشگاه فردوسی قبول شد و بعدم دکتری خوند رفت دانشگاه تدریس کرد از همه خواهر برادراش موفق تر شده الان. ۲۷ اینا بود فکر کنم 

شوهرش در سطحش نبود ما موقع ازدواج خیلی تعجب کردیم.

والا میگن متارکه هست ولی گمونم طلاقشو گرفته دیگه.

2731

زن دوست شوهرم .شوهرش معتاد بود خیانت میکرد .بابای دختره خونه داده بود نشسته بودن ازهمونجام فراری بود بخاطر دعواهاش دختره همش خونه مامانش بود تا اینکه طلاق گرفت ورفت دنبال کار بازاریابی چندسال پیشم ی ماشین گرف براخودش با زحمتای خودش خانوادشم چیزی نداشتن ک بدن بهش 

اره دانشگاه فردوسی قبول شد و بعدم دکتری خوند رفت دانشگاه تدریس کرد از همه خواهر برادراش موفق تر شده ...

مرسي عزيزم از هم درديت ❤️ انشالله منم بتونم زندگي خيلي عالي بسازم جبران كنم فقط واسه خودم 

2738
یکی از اقوام ما طلاق گرفت یکسال بعد با یه پسرمجرد پولدار ازدواج کرد و الانم خوشبخته خدا از این شانس ...

واقعا  انشالله واسه همه 

چند سالش بود ؟ 

زن دوست شوهرم .شوهرش معتاد بود خیانت میکرد .بابای دختره خونه داده بود نشسته بودن ازهمونجام فراری بود ...

خيلي خوبه انشالله منم بتونم روحيم قوي كنم زندگيم بسازم 

واقعا  انشالله واسه همه  چند سالش بود ؟

20 سال طلاق گرفت

21 ازدواج کرد

من که همیشه تصور میکنم اگه خدایی نکرده یه روزی طلاق بگیرم هیییییچ بنی بشری حتی نگامم نمیکنه😕

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
مرسي عزيزم از هم درديت ❤️ انشالله منم بتونم زندگي خيلي عالي بسازم جبران كنم فقط واسه خودم 

اره حتما میتونی بسازی فقط خودتو دوس داشته باش و برای انتخابای خودت احترام قائل شو و به بقیه اصلا توجه نکن.

20 سال طلاق گرفت 21 ازدواج کرد من که همیشه تصور میکنم اگه خدایی نکرده یه روزی طلاق بگیرم هیییییچ ب ...

نه اينجوري فك نكن انشالله خوشبخ باشي هميشه اما  خدا بزرگه خيلي بستگي  به خودمون داره 

اره حتما میتونی بسازی فقط خودتو دوس داشته باش و برای انتخابای خودت احترام قائل شو و به بقیه اصلا توج ...

مرسي عزيزم از هم درديت ❤️ برام دعا من محتاجم

2706