2733
2734
عنوان

لک چای رو فرش رنگ روشن؟.:

461 بازدید | 33 پست

سلام امشب مهمان داشتم  یه استکان چای ریختن رو فرش ،،با ریکا شستم ولی جاش هست دیگه با چی پاک میشه؟؟؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وایتکس سریع میره یکم بزن

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

چن قاشق ماست بریز رو فرش بعد چن دقیقه با قاشق جمعش کن و دستمال بکش دیگه اثری از لکه نمیمونه

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
2738
من یه بار تو نت خوندم نمک و آبلیموی تازه. خوب بود جواب داد. یه اسپری هم هست، مارک اکو. مخصوص لکه ی ...

شوهرم خوابه لبد شناسی لامپ روشن کنم بیدار میشه،یعنی لیمو رو اب بگیرم نمک بریزم توش بعد مستقیم بریزم روش؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون لحظه  ماست بریزی، بعد باقاشق برداری  رنگشو میگیره،   حالا بازم امتحان کن، شاید ا ...

الان شستمش با یه بد بختی صبر میکن م صبح بشه بعد ماست و امتحان میکنم،،،باورت نمیشه همین مهمان ای امشب دوبار دیگه م چای ریختن دوسه ماه پیش خیلی تمیز شستم ولی از دور جاش مونده،،همسرم میگه دیگه حق نداری چای وشربت جلو مهمان بیاری !!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم خوابه لبد شناسی لامپ روشن کنم بیدار میشه،یعنی لیمو رو اب بگیرم نمک بریزم توش بعد مستقیم بریزم ...

اول آب لیمو رو مستقیم بریز، بعد روش نمک بپاش، یکم صبر کن بعد با پارچه تمیز سفید نمدار پاک کن. آدم اول فکر میکنه بدتر شد، ولی بهتر میشه.

2706