1421
1363

سوخته تاول زده شاید

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو                                        بچه ها میشه دعا کنید فاطمه ی منم صحیح و سالم باروش طبیعی ب دنیا بیاد؟ میشه دعا کنید ک بدون بخیه هم باشه؟   راحتم باشه؟ یه دقیقه ای ۱۰سانته بشم    ... کلا خیلی دعام کنید محتاجم........

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

انگار سالک

اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون که به خواسته ام احترام میذارین ....پیش بسوی خوش اتدامی با بامداد خمار...وزن اولیه76وزن هدف  اولیه70وزن هدف65😍😍😍
1401

آبله مرغون انگار

پشت کوهها شهریست که نگاهم آنجاست🍂پشت کوهها شهریست که خیالم آنجاست🍃پشت کوهها آیا خبر از من دارید که همه تاب و توانم آنجاست🍂پشت کوهها شهریست که هوایم آنجاست🍃پشت کوهها شهریست که حواسم آنجاست🍂پشت کوهها این دل شوق دیدن دارد🍃پشت کوهها این تن تب رفتن دارد🍂پشت کوهها شهریست که روانم آنجاست🍃پشت کوهها شهریست که تمامم آنجاست🍂پشت کوهها با تو نیستم بیگانه پشت کوهها با تو می شوم همخانه💞
1394

ب مامانم نشون دادم....البته بهتره ببریش دکتر..‌ولی فک کنم سیاه زخمه.....مامانم میگه همهجوره بردم دکتر ولیدخوب نشد تا که خودم درستش کردم....فقط عزیزم خعلی مواظب باش.....برو تونت بزن سیاه زخم بچه ها...نذار دستشو بزنه...خودتم دس نزن

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
1387

ببر دکتر از رو عکس نمیشه تشخیص داد 

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

پسر منم یه دونه رو صورتش دو تا هم رو شکمش از اینا چند روزه زده دکتر بردم گفت حشره نیش زده دارو داد ولی اصلا خوب نشده۰😭

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا پر از تباهی است نه به خاطر وجود آدمهای بد ، بلکه به خاطر سکوت آدمهای خوب 
1391