2733
2734
عنوان

شیرازی های جویای کار

117 بازدید | 7 پست

دوستان شنیدم که مجتمع آموزشی امیرکبیر( خیابون معدل روبروی لوازم تحریر آفتاب)نیاز به مدرس زبان انگلیسی و چند رشته دیگه داره

اگر کسی رو میشناسید که نیاز داره بهش بگید.

اگرم سوالی دارید بپرسید اگه بدونم جواب میدم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اونجا مشغول به کار هستید؟

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2731
چه رشته ی دیگه ای

رشته های فنی و هنری .جزییاتش رو بپرسید

فردا عصر فک کنم باشن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
شما اونجا مشغول به کار هستید؟

نه عزیزم شنیدم از یکی از دوستانم

حقوقش چقدره؟

این رو اطلاعی ندارم.از خودشون بپرسید

2738