2733
2734

بچه ۸ماه پیش شوهر من بهم خیانت کرد حالا ب دلایلی ک هست مجبور بودم ک بمونم ولی هیچوقت یادم نمیره بعدم اسکرین چتاشونو دارم چت س ک س،عکس لختی الان ک دختره آشغال نامزد کرده میخوام برم سراغش هم ابروی دختررو ببرم هم بگم شوهرم کیه بیاد حساب اینم برسه بعد دختره میدونس زنو بچه داره ک با شوهرم بود نظر،شما چیه راستش روح و روانم باز بهم ریخته امروز دیدمش😒😒😒

۹۹/۹/۹  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل نامزدیش هرکاری هم ک کرده، نامزدش بخاطرش ولش نمیکنه، پسرا الان خیلی باشعور شدن، ب گذشته نگا نمیکنن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

نمیدونم واقعا

از یه طرفیم میگم اونموقع مجرد بوده 

از یه طرفیم خب درسته مجرد بوده ولی با مرد متاهل رابطه داشته 

شاید درست تر باشه به نامزدش نگی

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
قبل نامزدیش هرکاری هم ک کرده، نامزدش بخاطرش ولش نمیکنه، پسرا الان خیلی باشعور شدن، ب گذشته نگا نمیکن ...

پس این باشعورا چرا ب پست من نخورد ی لاشی گزاشتن تو کاسم مگه چیکار کرده بودم اووووف خعلی دلخورم

۹۹/۹/۹  💖💖
عزیزم مگه الان هنوز با شوهرته؟؟؟؟؟ اگر نیست بی خیال شو بچسب به زندگیت و شوهرت و بچت دوبازه زندگیت ...

میدونی  ب مولا قسم نمتونم هر،بار ک مموریو میندازم روگوشیم اون آشغالا میان جلو چشمم

۹۹/۹/۹  💖💖

حالا اون دختر زندگیش بهم بریزه یا نریزه

میخای انجام بده میخای نه

تو مشکلت اینا نیس.... دلتم اینجوری خنک نمیشه. بلکه ممکنه دختره برگرده پیش همسرت

تو یا باید یا خودتو از این رابطه خلاص کنی و طلاق بگیری

یا نه. بتونی فراموش کنی و از شوهرت تضمین بگیری برای عدم خیانت

تنها راه اینکه قلبت اروم بشه اینه. مگرنه تا اخر ناراحتیش رو قلبت سنگینی میکنه

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
باید بری بگی نه بخاطر اینکه زندگیتو داغون کرد و اینکه تلافی کنی بخاطر اینکه اون بدبختی که داره اینو ...

خب چتارم نشون بدم؟؟؟عکس ک س،ک ونشم داده بود وای چ حالی بشه هه

۹۹/۹/۹  💖💖
2706