2733
2739

کسی میدونه چه طور باید از بینشون برد؟

امروز کل خونه رو حشره کش زدم ولی افاقهنکرده

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پودرشو از داروخونه بگیر بزن بعدم جارو بکش.پتو ها و ملافه و روتختی رو هم بعدش بشور

پودرهاهم الکی ان ..من برای مورچه گرفتم مورچه هاراحت ازروشون ردمیشن به نیش مامی خندن😐

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم

ما ساس داشتیم،یه‌ پودر از عطاری گرفتیم،ریختیم تو خونه و همه درو پنجره ها رو بستیم،۲ روزم خونه نیومدیم،همشون مردن خداروشکر

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

برو تو وب بچرخ طز اسلامی درمان داره و اگر اشتباه نکنم سوزوندن چوب اناره  بازم برو خودت بگرد ببین چوبه یا برگشه براز دفع حشرات خوب یادم نیست مضرات داروهای شیمیایی رو هم‌نداره

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2738
مثلا خیر سرمون توشهریم  همسایمون گوسفند داره تو خونش

فقط بخاطر گوسفنده.باید بدن گوسفندها وجایی که هستن رو از کک پاک کنن.

خواهرشوهر من گاوداری داشتن،مثل شما خونشون وحتی ماشینشون پر کک شده بود سم گرفت وزد بعدهم جاروبرقی کشید،ملافه هارو هم باآب داغ شست.بیچاره چندوقت اسیر شده بود.

منم مسافرت رفتم خیر سرم با خودم آوردم تو خونمون فقط تنها کاری که میکردم سرکه سیب خونگی ویاسرکه سفید با آب تو آبپاش میریختم و کل خونه روصبح ظهر و شب اسپری میکردم و پنجره باز بود که آفتاب بخوره و از بین برن یکماه اسیرم کرد ولی خدارو شکر برطرف شد کل بدنمو خورده بودن. پتو و روتختی و... هم پهن کردم تو آفتاب و بعدش دادم اتوشویی .