2733
2734

سلام 

فرض کنید یه دختر میخاد درس بخونه که تیچ حمایت مالی از خانواده نداره هیچی ى ى ی ى 

نه اینکه خانوادش ندارن دارن فقط خساست تا فلک و الفلاک 😣

هیچوقتم نمیزارن مطابق علاقش رشته ای بخونه(منظورم هنریه مثل موسیقی،کارگردانی یا....) بین 3رشته دبیرستان حق انتخاب داره 

شما چه رشته ای پیشنهاد میدین که بعدش تو دانشگاه چی برداره؟؟؟؟؟؟؟ میخاد هم خیلی طولانی نباشه مث پزشکی هم درآمد بالایی داشته باشه (خودش میگه: مطمنم خانوادم حالا حالاها اجازه ازدواج نمیدن حتی تو 19،20 سالگی بعدشم ک اجازه بدن حتما مجبورم با شخص مورد تایید اونا ازدواج کنم پس بهتره حداقل پشتوانه مالیم خودم باشم) 

خلاصه 😂👇

چه رشته ای تو دبیرستان؟چه رشته ای تو دانشگاه؟ با شرط اینکه درآمد بالا داشته باشه (یعنی تو این دوره زمونه حداقل حداقل 4،5تومن درماه به بالا )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچین گفتی حالا حالاها اجازه ازدواج ندن حتی توی نوزده بیست سالگی انگار بقیه از دوازده سالگی به دختراشون اجازه ازدواج میدن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
2738
برو بالاتر 22 23 😂ووووو 

عزیزم بهترین سن برای ازدواج 24 و بالاتر 

هست که دختر خانم درسشو خونده باشه یکی دو سال سرکار رفته باشه با دو نفر معاشرت کرده باشه بفهمه دنیا دست کیه 

حالا ازدواج به کنار خیلی خوبه که برای ادامه تحصیل و انتهاب رشته ات برنامه داری و فکر آینده ات هستی پیشنهادم برای،شما دندون پزشکی هست 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
جدا!!!  گن دیدم طرف با لیسانس پرستاری بیمارستانه ها ولی حقوق نداره

نه دارن بابا

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.
عزیزم بهترین سن برای ازدواج 24 و بالاتر   هست که دختر خانم درسشو خونده باشه یکی دو سال سر ...

ممنون عزیزم 😘😘 

من نیستم 

اون دخترخانم دنیا دیدس خیلی سختی کشیده و پخته شده 😭😭😭

عزیزم بهترین سن برای ازدواج 24 و بالاتر   هست که دختر خانم درسشو خونده باشه یکی دو سال سر ...

این سن واسه من و شما خوبه عزیزم 

نه واسه کسی ک خیلییییی تنهاس و خیلی بیشتر از سنش از هررر نظری متوجس و...... 

وگرنه به شخصه میگم ازدواج 26تا 30 اونم واسه دختر پسر هم بالا 30 البته من خیلی خیلی هم معتقدم سن ى عدده همه تو ى شرایط نیستن ى پسر ممکنه تو 20سالگی ى خانواده اداره کن ک ى 30ساله نمیتونه 

هشتگ سن یک عدد است 😄