2726

نه خیر میگن دورویی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن دورویی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ظاهرا باهاش خوب باشی میشه سیاست ولی ازش تعریف کنی میشه دورویی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من ترجیح می دم کسی که از من خوشش نمیاد باهام خوش رفتاری کنه. حالا چه دلیلی واسه خوش نیومدنش داشته باشه چه نداشته باشه. سلیقه اس دیگه. اگه کسی باهام خوش رفتاری نکنه دوست ندارم دیگه ببینمش مگه چند بار زنده ام. خودمم حرفمو یه بار می زنم طرفم قبول کرد یا قانعم کرد که هیچ. اگه نه از سری بعد حرفامو فراموش می کنم و فقط باهاش خوش برخوردی می کنم.

سیاست یعنی شطرنج 

خیلیا فکر میکنن جلوی شوهرشون با مادر شهر خوب باشن و تو تنهای محل ندن اوج سیاست هستن

ولی نه سیاست میدونی چیه؟

اینه که یه همسایه داری زورت بهش نمیرسه  و با هزار کلک همسایه دیگت رو بجونش میندازی و میری صلحشون میدی و به هر دوشون نزدیک میشی و استفاده مالی میکنیو تک میشی قاضی و از جیک و پوکشون خبر داری

لعنت به هر چی سیاسته

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

اگه بهش احترام بداری و باهاش خوب باشی اما گاهی سرسنگین باشی باهاش ک احترامت حفط شه این ینی سیاست

ولی وقتی ازش متنفری و هی قربون صدقش بری و کاراشو بکنی و پشت سرش فحش بدی و بدشو بگی این ینی دورویی

2706