2737
2734

سلام حالتهامو میگم اگ کسی تجربه مشابه داره بگه این سندروم روده تحریک پذیره؟

نفخ شدید خستگی خوابالودگی و بی انرژی بودن در طول روز،گاهی اسهال گاهی یبوست شدید خارج شدن مخاط یا یچز شبیه ترشحه،بعضی وقتا حتی اسهال ببخشید شدید ابکیم باشم نمیتونم دستشویی کنم انگار یچیزی مانع میشه مدفوع گیر میکنه نمیاد حتی اگه ابکی باشه با بدبختی تمااام دستشویی میکنم،ببخشید بازم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

امکان داره

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم بشدت استرسی هم هستم،الانم درد دارم قسمت شکمو  ناف انگار کلیی دستشویی دارم ک با خارج شدنش سبک میشم اما اصلاااا هیچی نمیاد

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2731
برو دکتر

میخوام برم ولی میخوام ببینم کسی تجربه مشابه داشته

واینکه مدتی شقاق مقعد دارم با اینکه عمیقه اصلا دردو خونریزی ندارم

کسی نبووووود

2738
من چند ساله درگیری هستم

یعنی شمام همین حالتای منو دارید؟

یعنی شمام همین حالتای منو دارید؟

تقریبا بعلاوه بواسیر که باید جراحی بشه...و یه شکم بزرگ

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من شقاق مقعد دارم ولی بدون درد،ولی حس میکنم بواسیر داخلی دارم ک مانع خروج مدفوع میشه

ببخشید میشه یکم از حالتات بهم بگی؟

عزیزم اگه بلغم و اسهال داعم میشی باید بری دکتر روده هات چکاب بشه نمیخام نگرانت کنم اما دوست من کولیت روده داره و مثل شما درد دور ناف و دفع ناقص داره یه دکتر بری خیال خودتم راحت میشه ایشالا ک چیزی نیست

ببخشید میشه یکم از حالتات بهم بگی؟

نفخ و باد معده.‌‌دلپیچه گاهی ....یبوست یا اسهال میشم ..گاهی اشتها ندارم اصلا ...شکم ورم کرده ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706