2733
2734

امکان داره 

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما طب سنتی بلدید؟

بله

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم

پهلو مربوط با کلیه هست حتی دارو های گیاهی رو نباید سر خود خورد بعضی از داروهای گیاهی در کلیه رسوب میکنن 

آب فاط بخور یعنی آب جوشیده که کمی از جوش افتاده و هنوز گرمه و مقداری عسل ان شاالله نتیجه بده

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2738
برا زانو که صدا میده باید چیکار کنیم؟سنی هم ندارم میشینم تق پا میشم تق

اول ببین آرتروزداری یانه...

امابهترین درمان ماساژزانوها موقع خوابه باروغن زیتون یاسیاه دانه ونوک انگشتاوکف دستت قشنگ ماساژبده .بادکش مفصلی هم می تونه خیلی کمک کن

اول ببین آرتروزداری یانه... امابهترین درمان ماساژزانوها موقع خوابه باروغن زیتون یاسیاه دانه ونوک ان ...

مرسی عزیزم .یعنی نوک انگشتا و کف دستمم روغن بزنم؟ یا فقط به زانوم؟

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
مرسی عزیزم .یعنی نوک انگشتا و کف دستمم روغن بزنم؟ یا فقط به زانوم؟

آره یه چندتاکلیپ ماساژمفصلی رونگاه کن..آموزش هست محکم ماساژبده زانوهارو..بانازنه🤗

پهلو مربوط با کلیه هست حتی دارو های گیاهی رو نباید سر خود خورد بعضی از داروهای گیاهی در کلیه رسوب می ...

امروز عسل +سیاهدانه هم خوردم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃