2726

شما بار چندم آزمون آیین نامه و آزمون تو شهری و قبول شدید؟راستش و بگید. چه چیزهایی رو باید رعایت کرد؟تا قبول بشی بار اول؟من دارم نمونه سوال میخونم و و کتاب و یعنی از سایت نمونه سوال گرفتم پرینت کردم .رانندگی تو شهر و هم با شوهرم میرم کار میکنم از تجربیاتتون بگید

آيين نامه بار اول

شهر بار دوم

همون چيزايي ك بهت ميگن رو بايد رعايت كني ديگه

كمربند اينه و...

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بار اول ایین نامه قبول شدم ولی ازمون شهر بستگی داره مامور چ ادمی باشه پارک دوبل فقط ترتیبش یادت نره و تا میتونی گاز بده تا ماشینو خاموش نکنی چون با گاز دادن کار ندارن اگ خاموش کنی  رد میشی

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد

آیین نامه همون اول ولی شهری سه بار هنوزم قبول نشدم .میترسم برم امتحان بدم

افسراش مثل سگ میمونن

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                

من هر دو رو بار اول قبول شدم. واس کتبی فقط همون کتابشو خوب خوندم. ولی الان که بعد از ده سال پشت ماشین میشینم همسرم میگه راست گفتی بار اول قبول شدی؟؟؟😄😄😄😄 بستگی به افسر هم داره. معمولا تهران خیلی سخت گیرترن. من شهرستانم

2706