2733
2734

یه سوال داشتم داخل فرم ثبت نام  سازمان سنجش چه اطلاعاتی رو در رابطه بارشته و مدرکمون باید بنویسیم فقط معدل کل؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

تاریخ فارغ التحصیلی هم میخواد.

مگه ثبتنام شروع شده؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استخدامی اموزش پرورش؟؟

کلا هر استخدامی 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
تاریخ فارغ التحصیلی هم میخواد. مگه ثبتنام شروع شده؟

معدل میخاد و تاریخ فارغ التحصیلب همین؟ 

نه هنوز شروع نشده

کلا هر استخدامی 

واسه اموزش پرورش ک اونجایی ک تحصیل کردین رشتتون و شاخشو و معدل رو میخواد بقیه استخدامی هارو نمیدونم

قانون زندگی من ساده است..بمن خوبی کنی من دو برابرش بهت خوبی میکنم🍀
واسه اموزش پرورش ک اونجایی ک تحصیل کردین رشتتون و شاخشو و معدل رو میخواد بقیه استخدامی هارو نمیدونم

ممنون عزیزم 

2738
معدل میخاد و تاریخ فارغ التحصیلب همین؟  نه هنوز شروع نشده

آره و اسم رشته

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله