2726
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 77 پست
عاقلانه تصمیم بگیره بله احتمالش هست با بهتر از این حداقل از نظر صلاحیت های اخلاقی ازدواج کنه 

عاقلانه تصمیم میگرفت تو سن کم ازدواج نمیکرد...خودش بچه هست باید دلگرمی بهش بدیم که دوماهه بفکر طلاق نباشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کارمند ساده مالیاته

خب میتونی بهش یادآوری کنی تو جامعه مشاغلی نظیر وکالت پزشکی مهندسی شرکت هایی مثل نفت داروسازی و تجارت های بزرگ وجود داره که جایگاه خیلی بالاتری داره

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728

عزیزم از تجربه ی خودم برات میگم،با 1 عصبی که به نظرم جنون داشت ازدواج کردم،بعضی وقتا فکر میکردم این آدم عاشق ترین مرد زمینه،واقعا تعجب میکردم از محبتهای بی حد و حصرش به خودم،اما وقتی عصبانی میشد فکر میکردم آخرین لحظه های نفس کشیدنمه،فقط وقت کتک خوردن دستمو میگرفتم جلو صورتم که کبود نشه خانوادم نفهمن،چون تو شرایط خاصی بودن خانوادم نمیخواستم به مشکلاتشون اضافه کنم،بعد از هربار زدن به دست و پام میفتاد یعنی واقعا به پام میفتاد و پامو میبوسید..اما من دیگه روح و روانم نابود شده بود..آخرش جدا شدم..1 روز قصه ی زندگیمو بزارم تو سایت

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍
هنوز کوچیکی آجی با زندگیت بازی نکن الکی یکم صبرتو ببر بالا. طلاق راه درستی نیست هیچوقت، آخرین راهه. ...

فکر میکنم اخه اگه کوتاه میومدم بیشتر زورگویی میکرد ....!همش میگه من شوهررررتم من شوهرتممممم بدون دلیل منطقی میحواد منو وادار کنه به حرفای غیرمنطقیش جامه ی عمل بپوشونم

عاقلانه تصمیم میگرفت تو سن کم ازدواج نمیکرد...خودش بچه هست باید دلگرمی بهش بدیم که دوماهه بفکر طلاق ...

منم نمی گم طلاق بگیره 

ولی تو سن کم ازدواج کردن تا حدودی از خانواده نشات می گیره و خودش از این به بعد باید عقل و درایت را چاشنی زندگیش کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
فکر میکنم اخه اگه کوتاه میومدم بیشتر زورگویی میکرد ....!همش میگه من شوهررررتم من شوهرتممممم بدون دلی ...

ن جامه ی عمل نپوشون اما چون اول زندگیته و شما خانمی نباید گستاخانه رفتار کنی میتونی کوتاه بیای و اون اروم بشه یکساعت بعدش وقتی آرومه بری با خصوصیات زنونگیت و با آرامش بهش بفهمونی ک اشتباه بود و حرف خودتو به کرسی بشونی ن با دعوا. مردا دوس دارن زنشون عصبین ساکت باشن و فک کنن حرف حرف خودشونه الانم چون اول زندگیتونه ایشون جو گیره بعد درست میشه

عزیزم از تجربه ی خودم برات میگم،با 1 عصبی که به نظرم جنون داشت ازدواج کردم،بعضی وقتا فکر میکردم این ...

چرا مردهای عصبانی گاهی مظلوم و عاشق جلوه میکنن؟؟؟چه فکری میکنن در مورد ما زنا؟؟؟یعنی ما انقدر فراموشگاریم؟؟؟شوهرتون با طلاق مشکلی نداشت؟

چرا مردهای عصبانی گاهی مظلوم و عاشق جلوه میکنن؟؟؟چه فکری میکنن در مورد ما زنا؟؟؟یعنی ما انقدر فراموش ...

به زحمت طلاقم داد،کسی نمونده بود که واسطه نکرده باشه،وقتی به واسطه ها از کتک خوردنام میگفتم خودشون میگفتن حق نداری برگردی،روزی که اومدم خونه ی مادرم و به خانوادم جریان رو گفتم هیچکس باور نمیکرد،فکر میکردن چقدر عاشقمه،البته شاید بود ولی انگار دست خودش نبود وقتی عصبانی میشد،داداشم وقتی فهمید رفت حسابی کتکش زد،چند وقت بعد که رفتم خونه با داداشم 1 سری وسیله هامو بردارم دیدم تمام دیوار خونه پر از عکسای منه...یعنی همه از طلاقمون تعجب کردن همه فکر میکردن این آدم عاشق ترین آدم رو زمینه...8 سال طلاق گرفتیم. من دو سال بعد از طلاق با 1 پسر مجرد ازدواج کردم و 1 دختر دارم،اما خودش خانوادش هر کاری میکنن راضی به ازدواج نمیشه..میشنوم از اطراف

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍
2706