2726
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 77 پست

طلاق نگیر هنوز خیلی زوده ک این حرفو بزنی تو ک میبینی عصبیه یکم کمر به پر و پاش بپیچ عزیزم. بعد اون باری ک زدت باید به خانوادت میگفتی تا پدرت با برادرت یا مادرت میشوندش سر جاش و میفهمید بی کس و کار نیستی ن اینکه به پدر خودش بگی ک ازش دفاع کنه. بعدم جا حرص خوردن فکر راه حل درست باش ن اینکه میگی طلاق زود 

مردا به محض اینکه بفهمن داری به طلاق فکر میکنی سریع و احمقانه پیشنهاد بچه دار شدن رو میدن.

لطفا خواهشا تمنا میکنم با شرایطی که گفتی همه جوره تو این مورد حواست باشه.

راجع به شوهرتم خب حق با توئه و اون عصبی و مغروره اما گاهی پیش میاد که شیوه تربیتیش بدهبه نظر من یه فرصت به خودت و اون بده و یه دوره مشاوره برو اگه فایده نداشت دیگه جدا شو

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان تو ماه های اول ازد یکم زوده البته از نظر من بچه تا چند سال اینده نیار ولی تلاشتم واسه زندگی بکن سعی کن رفت و امد و با دوطرف خانواده به کمترین میزان برسونی خونت تمیز باشه محبت کن  غذاهای خوب بپز و تو خونه به خودت برس مردا با دو چیز تو دستتن شکم و زیر شکم به این دوتا برسی بعد سه ماه اینکارایی که گفتمو بکنی و اینکه خواستتو بگو اگه نع و این حرفا اورد چیزی نگو فقط مطلوم نمایی کن کم کم دستت میاد مال من خیلی بد جور بود اما الان خیلی بهتر شده البته مال من شوهرم دهن بین مادرش بودو ...

موفق باشی

2728
چه زود خسته شدی....فکر میکنی از این طلاق بگیری با بهترازاین ازدواج میکنی...

عاقلانه تصمیم بگیره بله احتمالش هست با بهتر از این حداقل از نظر صلاحیت های اخلاقی ازدواج کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

عزیزدلم دو ماه واسه طلاق خیلی زوده همسر من هم اوایل ازدواج خیلی زود اعصبانی میشد اونم پیشه همه غرور منو خرد میکرد اما من با صبر بعد هم با کمک برنامه روانشناسی به همسرم کمک کردم این مشکلمون حل بشه که خدارو شکر حل شد الانم یه دختر خوشگل ۵ساله دارم اخلاقش هم الان عالیه تو هم اگه شوهرت و زندگیت رو دوس داری زود تصمیم به طلاق نگیر 

عزیزم چرا تا سر یه موضوع اختلاف پیدا میکنید سریع ب طلاق فکر میکنید زن اینقدر توانایی داره ک میتونی ...

البته فکر میکنم این آقا رو باید زنی به نام مادر تربیت میکرد،تو این سن تربیت کردن 1 آدم کار خیلی خیلی سختیه،شاید زمانی موفق بشه که دیگه چیزی از جوونی و شادابیش نمونه،بهتره 1 تصمیم درست بگیره به نظرم،مرد عصبی که دست بزن داره...نه درست نمیشه،چند مورد رو دیدم که دیگه وقتی سنشون خیلی بالا بود این درگیریها رو نداشتن...چه فایده واقعا

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍
متولد77هستم

هنوز کوچیکی آجی با زندگیت بازی نکن الکی یکم صبرتو ببر بالا. طلاق راه درستی نیست هیچوقت، آخرین راهه. بعدم اگر اون دست بلند کرد شما باید کوتاه می اومدی ک با همون یه دست تموم میشد ن اینکه شما هم بزنی. شخصیت خوب چیزیه. شما اگه خودت جدی باشه مطمعن باش دیگه دست روت بلند نمیکنه

دقیقا خوب متوجه قضیه شدی .... تربیتش کاملا غلط

از نظر من این شکم و زیر شکم را ول کن هم توهین به شخصیت خودته هم به هر چی مرده توهین کردی 

باید تربیت غلطش را که بهش اجازه داده روی زن دست بلند کنه خودش را خاص و مطلوب ببینه و دیگری را تحقیر کنه تغییر بدی و گرنه شما هر چقدرم محبت کنی تا دیدگاه و تربیتش تغییر نکنه هر وقت کم بیاره تحقیر می کنه و کتک می زنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

توکل کن به خدا نماز بخون و از ته قلبت بگو خدایا خودم و زندگیمو میسپارم به خودت خودت معجزه زندگیم باش

بعد اگه صلاحت باشه مشکلاتت حل میشه و اگه صلاحت نباشه خیلی راحت و بی درد سر این آقا از زندگیت میره بیرون.

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
توکل کن به خدا نماز بخون و از ته قلبت بگو خدایا خودم و زندگیمو میسپارم به خودت خودت معجزه زندگیم باش ...

فکر میکنی درست میشه؟؟من دلم خیلی روشنه همه چی درست میشه اما بدون این اقا

2706