2737
2734
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 77 پست
حق طلاق رو باید قبل عقد بگیرین تازه اونم با وکالت تمام نه فقط محضری  مشکل اینا چیه هدفشون از ا ...

واقعا چرا ازدواج کرد؟؟؟ گناه داره ادم یه دخترو با هزار امید و ارزو از شهرش دور کنه و اینجور بلا سرش بیاره 

ببخشید میپرسم شما خودت ازدواج کردی؟چون زندگی اونقدر بالا پایین داره که باید دنبال راه حل براشون بود ...

ن نکردم ولی اگه احساس مرد سطحی باشه ک نباید همون یبار هم بزنه چون تو زندگی اتفاقایی میوفته ک باعث یاد اوری اون خاطره ی تلخ میشه...! اینطور نیس؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرده عصبیه خواهرم... ینی بنظرت چ نیازیش بر اورده نشدع؟ میخوای بزاری تو گهواره لالاکنه یا ببریش پیش م ...

مگه تو جنگل داریم زندگی میکنیم ک اینجور رفتار کنیم .....اگه ادم انسانیت ب خرج بده به مرور زمان طرف مقابلش هم یاد میگیره

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
2728
مردی ک بزنه رو باس انداخت تو دیگ تا کله پاچشو بدیم ننش بخورع... ب ما چ میخواد بگیره میخوادم نگیره من ...

منم زورم زیاده زدم تا جایی که تونستم تا نخورم ...چنگم گرفتم تا ادب شه اما چه سود     .....

مگه تو جنگل داریم زندگی میکنیم ک اینجور رفتار کنیم .....اگه ادم انسانیت ب خرج بده به مرور زمان طرف م ...

من خودم باید ب شخصه ی پسر ادم گیرم بیاد وگرنه بد تا کنه بد تا میکنم.. زدن هم ک عیبی نداره قابل توجه خانومایی ک میگن اونی ک زدرو باس بخشید و برد پیش مشاوره اصن منم میزنم ک باهم ست بشیم مثه لباس...!

منم زورم زیاده زدم تا جایی که تونستم تا نخورم ...چنگم گرفتم تا ادب شه اما چه سود      ...

آفرین بهههههتتتتتت الحق ک نیمه گم شده خودمی حالا ک نشد ی جوری کوچولو حرصشو در بیار نگفتی دوسش داری یا ن؟ چن سالته؟

2738
متولد77هستم

کم سنی عزیزم....صوت های دکتر حبشی ودکتر شاهین فرهنگ رو از اینترنت بگیر وحتما حتما گوش بده جواب تمام مشکلاتت رو پیدا میکنی تو حرفاشون ....روانشناس خبره خانواده هستن

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....

کم اهمیت ترین قسمت مشکل شماست ولی این که خودش را دست بالا می گیره آیا پست و مقام مهمی داره؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706