2703
2553
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 77 پست

عزیزم چرا تا سر یه موضوع اختلاف پیدا میکنید سریع ب طلاق فکر میکنید

زن اینقدر توانایی داره ک میتونی مرد رو رام خودش کنه از تمام زنانگی ولطافت و ظرافتت تو خونه استفاده کن منظورم فقط وفقط اون مورد نیست هااا

خانوما توانایی های خودشون رو دست کم میگیرن ماها بدترین مردها روهم میتونیم سربراه کنیم اگر غیر از این بود خدا وظیفه تربیت بشر رو به زن ها نمی سپرد 

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه طلاق نگیر ادبش کن به خانواده ات بگو مشگلت و بزار پدرت باهاش حرف بزنه تهدیدش کنه

تو ی کم  بد اموزی داری خواهرم. بزا طلاق بگیره راحت شه ببین زن چقد ضعیف و خوار باشه ک مرد بزنتش...

2720

ینی ما الان بگیم طلاق بگیر طلاق میگیری؟

یا بگیم نه طلاق نگیر طلاق نمیگیری؟

عزیزم مگه زندگیت بچه بازی ک با حرف ما نی نی سایتا میخوای پیش بری 

مشاور هست خانواده ات هست میتونی کمک بگیری ما هم تجربه هامونو در اختیارت میزاریم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
عزیزم چرا تا سر یه موضوع اختلاف پیدا میکنید سریع ب طلاق فکر میکنید زن اینقدر توانایی داره ک میتونی ...

داره میگه زدتش... تو مثکه موضوع رو خوب نگرفتی... بنظرت میشه ازین بیشتر پیش رفت ک میگی بمون؟ اگه شوور خودتم میزتت ب همین راحتی با لطافت حلش میکردی؟ زن اگه تواناییشو بشناسه از اول با همچین مرد ک چ عرض کنم ازدواج نمیکرد...

2714
داره میگه زدتش... تو مثکه موضوع رو خوب نگرفتی... بنظرت میشه ازین بیشتر پیش رفت ک میگی بمون؟ اگه شوور ...

شما که سریع نسخه طلاق میپیچی ایشون اگه مشاورم برن اول بهشون راه حل های دیگه ای میدن در نهایت اگر نشد طلاق اول باید ببینن نشکل ایشون چیه شاید واقعا عصبیه و نیاز به درمان داره بعد اگه این راههها رو رفت و نتیجه نگرفت بله طلاق راه حله

داره میگه زدتش... تو مثکه موضوع رو خوب نگرفتی... بنظرت میشه ازین بیشتر پیش رفت ک میگی بمون؟ اگه شوور ...

بنظرت طلاق آجیل مشکل گشاست.....چرا هر کی از زندگیش ناراحته همه پیشنهاد طلاق میدن ....چرا به جای حل مسئله میخواین صورت مسئله پاک بشه....زن وشوهر وقتی بد اخلاقی میبینن یعنی یه نیازی هست که براورده نشده براشون حالا ممکنه هر نیازی باشه اون نیاز باید پیدا بشه ...همین نه اینکه هییییی بگیدددد طلاق

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
شما که سریع نسخه طلاق میپیچی ایشون اگه مشاورم برن اول بهشون راه حل های دیگه ای میدن در نهایت اگر نشد ...

مردی ک بزنه رو باس انداخت تو دیگ تا کله پاچشو بدیم ننش بخورع... ب ما چ میخواد بگیره میخوادم نگیره من خودم بودم پسررو ادب میکردم!

مردی ک بزنه رو باس انداخت تو دیگ تا کله پاچشو بدیم ننش بخورع... ب ما چ میخواد بگیره میخوادم نگیره من ...

ببخشید میپرسم شما خودت ازدواج کردی؟چون زندگی اونقدر بالا پایین داره که باید دنبال راه حل براشون بود دوست خودم اوایل ازدواج شوهرش میزدش بعد رفت پزشکی قانونی و حق طلاقم گرفت و شوهرشو مجبور کرد بره مشاوره و رفت و واقعا هم درمان شد

بنظرت طلاق آجیل مشکل گشاست.....چرا هر کی از زندگیش ناراحته همه پیشنهاد طلاق میدن ....چرا به جای حل م ...

مرده عصبیه خواهرم... ینی بنظرت چ نیازیش بر اورده نشدع؟ میخوای بزاری تو گهواره لالاکنه یا ببریش پیش مشاور بهش باقالی لی بدع؟ همون موقع ک زد باید شیکمشو اگه سیکس پک نبود سفره کرد اگه سیکس پک بود حیفه بزنی جای حساسش جونش دراد باز خودش میدونه و وورشس و خدای خودشو راه حلای من...!:/ ما چی بگیم؟ والا

2706