2703
2553
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

1336 بازدید | 77 پست

با شوهرم نزدیک یکساله عقد کردم نزدیک دوماهه خونم رفتم و عروسی کردیم اما اون خیلی مواقع عصبی میشه و بلد نیست مشکلاتی که برام پیش میاد رو با ارامش حل کنه همش سرزنشم میکنه همش میگه من کارمندم من فلانم هی این قضیه رو بزرگ میکنه انگار بقیه شان و مقام ندارن فقط اقا داره

چندبار هم خیلی ناجور منو زد که جاش رو بدنم مونده 

یه بارم به پدرش گفتم گفت زن و شوهرین شوخی میکنین 

البته مواقعی که عصبی نیست میشونمش میگم بیا حرف بزنیم میشینه گوش میده 

درثانی همش میخواد منو نسبت به خانوادم سرد کنه

طلاق بگیرم؟ میشه مهریه ام رو ببخشم و حق طلاق نسیبم شه؟؟؟واقعا خسته شدم از رفتاراش خیلی بچست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نه طلاق نگیر ادبش کن به خانواده ات بگو مشگلت و بزار پدرت باهاش حرف بزنه تهدیدش کنه

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

حق طلاق رو باید قبل عقد بگیرین تازه اونم با وکالت تمام نه فقط محضری 

مشکل اینا چیه هدفشون از ازدواج‌چیه !

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

عزيزم تو عقد زدت؟

خب تو عقد ميبينين اينارو جدا شين ديگه

اگر دست بزن نداشت ميگفتم يكسال صبر كن چون سال اول ازدواج واسه همه مشكل و اختلاف نظر هست

ولي با اين شرايط نميدونم ديگه

اخه نمیدونی بعد طلاق گیر کی میخوای بیفتی ازاین بهتره یابدتر؟؟برید مشاور چندجلسه مشکلتونو درارامش حل کنین به کسی هم نگید لطفا خودتون حل کنین 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕

میخواستم بگم تا یه سال بحث و دعوا طبیعیه ولی به قسمت کتکش رسیدم نظرم عوض شد وقتی از الان این وحشی بازیارو درمیاره وای به حال بعدا ولی به نظرم واسه طلاق زوده همین الان گربه رو دم حجله بکش برو پزشک قانونی شکایت کن ازش تعهد بگیر حق طلاقتم آره حتما بگیر اگه یک بار دیگه تکرار کرد شک نکن که جدا شی

2706