1373
1363
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

1007 بازدید | 77 پست

با شوهرم نزدیک یکساله عقد کردم نزدیک دوماهه خونم رفتم و عروسی کردیم اما اون خیلی مواقع عصبی میشه و بلد نیست مشکلاتی که برام پیش میاد رو با ارامش حل کنه همش سرزنشم میکنه همش میگه من کارمندم من فلانم هی این قضیه رو بزرگ میکنه انگار بقیه شان و مقام ندارن فقط اقا داره

چندبار هم خیلی ناجور منو زد که جاش رو بدنم مونده 

یه بارم به پدرش گفتم گفت زن و شوهرین شوخی میکنین 

البته مواقعی که عصبی نیست میشونمش میگم بیا حرف بزنیم میشینه گوش میده 

درثانی همش میخواد منو نسبت به خانوادم سرد کنه

طلاق بگیرم؟ میشه مهریه ام رو ببخشم و حق طلاق نسیبم شه؟؟؟واقعا خسته شدم از رفتاراش خیلی بچست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

الان خیلیا میان میگن اوایل همه همینن و طلاق نگیر درست میشه ولی به نظر من درست نمیشه چون به چشمم خیلیارو دیدم درست نشدن و عمر و موونی خانوما تلف میشه

خداااااایا شکرت خدااااایا عاشقتم خودت مواظب دخترکم باش🤗🤗🤗🤗

تو اون یکسالی که عقد بودین هم اخلاقش همینجوری بود؟

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

نه طلاق نگیر ادبش کن به خانواده ات بگو مشگلت و بزار پدرت باهاش حرف بزنه تهدیدش کنه

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
1376

حق طلاق رو باید قبل عقد بگیرین تازه اونم با وکالت تمام نه فقط محضری 

مشکل اینا چیه هدفشون از ازدواج‌چیه !

آن نخل نا خلف كه تبر شد زما نبود ... 🌴ما را زمانه گر شکند ساز میشویم 🎻

عزيزم تو عقد زدت؟

خب تو عقد ميبينين اينارو جدا شين ديگه

اگر دست بزن نداشت ميگفتم يكسال صبر كن چون سال اول ازدواج واسه همه مشكل و اختلاف نظر هست

ولي با اين شرايط نميدونم ديگه

اخه نمیدونی بعد طلاق گیر کی میخوای بیفتی ازاین بهتره یابدتر؟؟برید مشاور چندجلسه مشکلتونو درارامش حل کنین به کسی هم نگید لطفا خودتون حل کنین 

صلح طلب ولی جنگ بلد

میخواستم بگم تا یه سال بحث و دعوا طبیعیه ولی به قسمت کتکش رسیدم نظرم عوض شد وقتی از الان این وحشی بازیارو درمیاره وای به حال بعدا ولی به نظرم واسه طلاق زوده همین الان گربه رو دم حجله بکش برو پزشک قانونی شکایت کن ازش تعهد بگیر حق طلاقتم آره حتما بگیر اگه یک بار دیگه تکرار کرد شک نکن که جدا شی

1226

عزیزم چرا تا سر یه موضوع اختلاف پیدا میکنید سریع ب طلاق فکر میکنید

زن اینقدر توانایی داره ک میتونی مرد رو رام خودش کنه از تمام زنانگی ولطافت و ظرافتت تو خونه استفاده کن منظورم فقط وفقط اون مورد نیست هااا

خانوما توانایی های خودشون رو دست کم میگیرن ماها بدترین مردها روهم میتونیم سربراه کنیم اگر غیر از این بود خدا وظیفه تربیت بشر رو به زن ها نمی سپرد 

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
نه طلاق نگیر ادبش کن به خانواده ات بگو مشگلت و بزار پدرت باهاش حرف بزنه تهدیدش کنه

تو ی کم  بد اموزی داری خواهرم. بزا طلاق بگیره راحت شه ببین زن چقد ضعیف و خوار باشه ک مرد بزنتش...

1339