1464
1521
عنوان

تصمیم به طلاق دارم نظرشما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 77 پست

ینی ما الان بگیم طلاق بگیر طلاق میگیری؟

یا بگیم نه طلاق نگیر طلاق نمیگیری؟

عزیزم مگه زندگیت بچه بازی ک با حرف ما نی نی سایتا میخوای پیش بری 

مشاور هست خانواده ات هست میتونی کمک بگیری ما هم تجربه هامونو در اختیارت میزاریم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
عزیزم چرا تا سر یه موضوع اختلاف پیدا میکنید سریع ب طلاق فکر میکنید زن اینقدر توانایی داره ک میتونی ...

داره میگه زدتش... تو مثکه موضوع رو خوب نگرفتی... بنظرت میشه ازین بیشتر پیش رفت ک میگی بمون؟ اگه شوور خودتم میزتت ب همین راحتی با لطافت حلش میکردی؟ زن اگه تواناییشو بشناسه از اول با همچین مرد ک چ عرض کنم ازدواج نمیکرد...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

داره میگه زدتش... تو مثکه موضوع رو خوب نگرفتی... بنظرت میشه ازین بیشتر پیش رفت ک میگی بمون؟ اگه شوور ...

شما که سریع نسخه طلاق میپیچی ایشون اگه مشاورم برن اول بهشون راه حل های دیگه ای میدن در نهایت اگر نشد طلاق اول باید ببینن نشکل ایشون چیه شاید واقعا عصبیه و نیاز به درمان داره بعد اگه این راههها رو رفت و نتیجه نگرفت بله طلاق راه حله

1517
داره میگه زدتش... تو مثکه موضوع رو خوب نگرفتی... بنظرت میشه ازین بیشتر پیش رفت ک میگی بمون؟ اگه شوور ...

بنظرت طلاق آجیل مشکل گشاست.....چرا هر کی از زندگیش ناراحته همه پیشنهاد طلاق میدن ....چرا به جای حل مسئله میخواین صورت مسئله پاک بشه....زن وشوهر وقتی بد اخلاقی میبینن یعنی یه نیازی هست که براورده نشده براشون حالا ممکنه هر نیازی باشه اون نیاز باید پیدا بشه ...همین نه اینکه هییییی بگیدددد طلاق

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
شما که سریع نسخه طلاق میپیچی ایشون اگه مشاورم برن اول بهشون راه حل های دیگه ای میدن در نهایت اگر نشد ...

مردی ک بزنه رو باس انداخت تو دیگ تا کله پاچشو بدیم ننش بخورع... ب ما چ میخواد بگیره میخوادم نگیره من خودم بودم پسررو ادب میکردم!

مردی ک بزنه رو باس انداخت تو دیگ تا کله پاچشو بدیم ننش بخورع... ب ما چ میخواد بگیره میخوادم نگیره من ...

ببخشید میپرسم شما خودت ازدواج کردی؟چون زندگی اونقدر بالا پایین داره که باید دنبال راه حل براشون بود دوست خودم اوایل ازدواج شوهرش میزدش بعد رفت پزشکی قانونی و حق طلاقم گرفت و شوهرشو مجبور کرد بره مشاوره و رفت و واقعا هم درمان شد

بنظرت طلاق آجیل مشکل گشاست.....چرا هر کی از زندگیش ناراحته همه پیشنهاد طلاق میدن ....چرا به جای حل م ...

مرده عصبیه خواهرم... ینی بنظرت چ نیازیش بر اورده نشدع؟ میخوای بزاری تو گهواره لالاکنه یا ببریش پیش مشاور بهش باقالی لی بدع؟ همون موقع ک زد باید شیکمشو اگه سیکس پک نبود سفره کرد اگه سیکس پک بود حیفه بزنی جای حساسش جونش دراد باز خودش میدونه و وورشس و خدای خودشو راه حلای من...!:/ ما چی بگیم؟ والا

1334
حق طلاق رو باید قبل عقد بگیرین تازه اونم با وکالت تمام نه فقط محضری  مشکل اینا چیه هدفشون از ا ...

واقعا چرا ازدواج کرد؟؟؟ گناه داره ادم یه دخترو با هزار امید و ارزو از شهرش دور کنه و اینجور بلا سرش بیاره 

ببخشید میپرسم شما خودت ازدواج کردی؟چون زندگی اونقدر بالا پایین داره که باید دنبال راه حل براشون بود ...

ن نکردم ولی اگه احساس مرد سطحی باشه ک نباید همون یبار هم بزنه چون تو زندگی اتفاقایی میوفته ک باعث یاد اوری اون خاطره ی تلخ میشه...! اینطور نیس؟

مرده عصبیه خواهرم... ینی بنظرت چ نیازیش بر اورده نشدع؟ میخوای بزاری تو گهواره لالاکنه یا ببریش پیش م ...

مگه تو جنگل داریم زندگی میکنیم ک اینجور رفتار کنیم .....اگه ادم انسانیت ب خرج بده به مرور زمان طرف مقابلش هم یاد میگیره

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
مردی ک بزنه رو باس انداخت تو دیگ تا کله پاچشو بدیم ننش بخورع... ب ما چ میخواد بگیره میخوادم نگیره من ...

منم زورم زیاده زدم تا جایی که تونستم تا نخورم ...چنگم گرفتم تا ادب شه اما چه سود     .....

1476
مگه تو جنگل داریم زندگی میکنیم ک اینجور رفتار کنیم .....اگه ادم انسانیت ب خرج بده به مرور زمان طرف م ...

من خودم باید ب شخصه ی پسر ادم گیرم بیاد وگرنه بد تا کنه بد تا میکنم.. زدن هم ک عیبی نداره قابل توجه خانومایی ک میگن اونی ک زدرو باس بخشید و برد پیش مشاوره اصن منم میزنم ک باهم ست بشیم مثه لباس...!

منم زورم زیاده زدم تا جایی که تونستم تا نخورم ...چنگم گرفتم تا ادب شه اما چه سود      ...

آفرین بهههههتتتتتت الحق ک نیمه گم شده خودمی حالا ک نشد ی جوری کوچولو حرصشو در بیار نگفتی دوسش داری یا ن؟ چن سالته؟

متولد77هستم

کم سنی عزیزم....صوت های دکتر حبشی ودکتر شاهین فرهنگ رو از اینترنت بگیر وحتما حتما گوش بده جواب تمام مشکلاتت رو پیدا میکنی تو حرفاشون ....روانشناس خبره خانواده هستن

1514