2733
2734
عنوان

حاضرید با مرد کوتاه تر از خودتون ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 123 پست
اوه اوه انقدر؟   حالا مگه اونا چه چیز خاص تری دارند که با وجود شوهر باز چشم شما دنبال مردای بل ...

سکسی‌بودن یک مرد با اخلاقش فرق میکنه ممکنه بایک مردسکسی به اوج بری 😄ولی با اخلاقش نتونی زندگی کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای منم سوال شده که چرا خیلی از دخترا اینجوری حساسیت دارند. چون من که خودم دخترم زیاد حساسیت ندارم ...

خودت چندتای...و اون چندتا باشه

....اما من زیر ۱۷۰ تو کتم دیگه نمیره😁😁😁😁من شوهرم ۱۷۰ و خودم ۱۶۰ ....بعد نیست .....اما خوب ....پول و اخلاق و خانواده ش بیشتر مهمه.....حالا هم نمیشه ببینی طرف دیگه چطور یه....من قبل عقد یک سال تابش دادم اما فایده نداشت....یه هفته قبل عقد اخلاقشون رو فهمیدم....که پول بابا طرف براشون مهمه....من شوهرم پولی نداشت صفر صفر....پیش خودم گفتم چون صفر صرفه...پس کار به پول بابام نداره ...اما اشتباه بود....اونی که پولدار ه پول طرف باباش زیاد مهم نیست....اما بماند من شوهرم رو نمیخواستم و به اجبار بابام باهاش ازدواج کردم...اما اگه پول رو بزاری کنار از نظر بقیه چیزا داره ۲۰ میشه🤣🤣😁😁😁😁

منم وشوهرم اوایل ازدواج هم قد بودیم بعد من هی رشد کردم اوون همونقدر موند ، این شد که الان ازش بلند ت ...

چرا حالا؟ مگه چه فرق خاصی داره؟
من این همه از بقیه می پرسم ولی اکثرا جواب نمی دن  

2738
با اجازه استارتر . همون مقدار که بعضی رفتارهای آقایون منزجر کنندست . با اجاه بگم بعضی رفتارها و تفکر ...

چه اشکالی‌داره کیس مورد علاقه خانمها خاص باشه کی گفته زیبایی پرستی نشانه نفهمیدن هستش 

شما مشکل دارین یا از نگاه مردم بدتون میاد؟

اونقدر اختلاف قد نداریم که خیلی تو چشم باشیم و نگاه ها اذیتمون کنه ، ولی گاهی تو یه موقعیت هایی یهو اختلاف قد مون به چشم خودم خیلی ازار دهنده میاد .  

2706