2410
2553
عنوان

سقط و جفت مونده در رحم

16087 بازدید | 38 پست

سلام خانوماااااااي دوست داشتني

من سه هفته اس كه به علت از بين رفتن جنين تو هفته ششم با قرص سقط كردم

رفتم دكتر كفت كه تكه اي از جفت مونده همون روز تكه اي ازم دفع شد كه فك ميكنم جفت بود ولي چند روز پيش باز رفتم سونو شدم و گفت بازم جفت مونده و بازم قرص بخور تا بياد بيفته...منم ٤ تا قرص خوردم و كللللللي گياهان دارويي مث بومادران و مريم گلي و ...ولي اصلا خونريزي هم نكردم ...اخه من چند روزه خونريزيم هم بند اومده...بنظرتون واقعا چيزي مونده؟دكتر اشتباه نكرده؟دلم نميخواد كورتاژ كنم...راهي هست اكه چيزي مونده طبيعي بياد بيفته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پنجشنبه رفتم سونو دکتر گفت جفتش مونده خیلی هم درد داشتم بعد لخته هایی ازم دفع شد و دردم خوب شد الانم در حد لکه بینی، هنوز نرفتم سونو مجدد. 

درد که نداری؟ 

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2720

دکتر من کورتاژ نکرد هیستروسکپی کرد کورتاژ ضررش بیشتر ببین اگه میشه هیستروسکپی کن خدایی نکرده رحمت اسیب نبینه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2714
ميگند خوب نيست...

واا کی میگه ؟

منم دی ماه سقط داشتم جنین اومده بود جفت مونده بود دکتر برام‌قرص و آمپول نوشت  استفاده کردم ولی دفع نشد  دیگه رفتم کورتاژ

خدارو شکر العان مشکلی ندارم

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
هيستروسكپي چطوريه عزيزم؟

دوربین میفرستن داخل بدن همون قسمت که بقایا مونده همونو برمیدارن همین یه ربعم نیست عملش دردم نداره بی هوشم میکنن

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706