1351
1341
عنوان

سقط و جفت مونده در رحم

231 بازدید | 38 پست

سلام خانوماااااااي دوست داشتني

من سه هفته اس كه به علت از بين رفتن جنين تو هفته ششم با قرص سقط كردم

رفتم دكتر كفت كه تكه اي از جفت مونده همون روز تكه اي ازم دفع شد كه فك ميكنم جفت بود ولي چند روز پيش باز رفتم سونو شدم و گفت بازم جفت مونده و بازم قرص بخور تا بياد بيفته...منم ٤ تا قرص خوردم و كللللللي گياهان دارويي مث بومادران و مريم گلي و ...ولي اصلا خونريزي هم نكردم ...اخه من چند روزه خونريزيم هم بند اومده...بنظرتون واقعا چيزي مونده؟دكتر اشتباه نكرده؟دلم نميخواد كورتاژ كنم...راهي هست اكه چيزي مونده طبيعي بياد بيفته؟

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

دکتر من کورتاژ نکرد هیستروسکپی کرد کورتاژ ضررش بیشتر ببین اگه میشه هیستروسکپی کن خدایی نکرده رحمت اسیب نبینه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1350

دکتر اشتباه نکرده. اگه به خونریزی نیفتادی یعنی دیگه اون بقایا با قرص و عرقیجات دفع نمیشه باید زودتر کورتاژ کنی تا مثل من تبدیل به پولیپ جفتی نشه عزیزم. 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1348
ميگند خوب نيست...

واا کی میگه ؟

منم دی ماه سقط داشتم جنین اومده بود جفت مونده بود دکتر برام‌قرص و آمپول نوشت  استفاده کردم ولی دفع نشد  دیگه رفتم کورتاژ

خدارو شکر العان مشکلی ندارم

آسمان قسمت ما بود که بی بال شدیم ؛ دل به فریاد سپردیم ولی لال شدیم ؛ ما به این حنجره گفتیم که لب باز نکند ؛ عاقبت پای سکوت دلمان چال شدیم ؛
هيستروسكپي چطوريه عزيزم؟

دوربین میفرستن داخل بدن همون قسمت که بقایا مونده همونو برمیدارن همین یه ربعم نیست عملش دردم نداره بی هوشم میکنن

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1226
منم دقیقا مشکل شما برام پیش اومد کورتاژ شدم ، اگه کورتاژ نکنی بقایای جفت به رحمت آسیب میزنه خطرش بیش ...

اينطوركه معلومه صبر جايز نيست بايد برم باز سونو بشم و اكه بود كورتاژ يا هيسترسكپي كه دوستمون گفتن بكنم

از اين كورتاژا كه ساكشن ميكنن؟ خدا رو شكر كه مشكلي نداري

نه‌

آسمان قسمت ما بود که بی بال شدیم ؛ دل به فریاد سپردیم ولی لال شدیم ؛ ما به این حنجره گفتیم که لب باز نکند ؛ عاقبت پای سکوت دلمان چال شدیم ؛
1335