2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نامزد کرده بودم نامزدم تحقیرم میکرد وگریه ام درمیاورد بعد تودانشگاه پسرها اطرافم میچرخیدن ومیخواستن باهام حرف بزنند وحمایتم میکردند قلبم خون میشد روزی ده بار گریه میکردم که غلط وردم نامزد کردم

الان چی شد کی خوشبخت بشه 

عشق مجردیاشو میگه، اون خوشبخت بشه،، 

استارتر، فقط منه تیز فهمیدم منظورت چیه،، مدل نوشتنت طوریه که هیشکی متوجه نمی‌ه، حقم داره

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
عشق مجردیاشو میگه، اون خوشبخت بشه،،  استارتر، فقط منه تیز فهمیدم منظورت چیه،، مدل نوشتنت طوریه ...

خیلی دردناکه وقتی نامزد یا شوهرت باهات بده خیلی راحت جذب محبتهای وتوجه های مردهای غریبه میشی😔

2738
چرا دانشگاه ما ازین خبرا نیس😞 🤣

من دانشگاه خیلی محبوب بودم چون سنگین هم بودم 

ولی برعکس دشمن هم زیاد داشتم 😑طوری که همه بی شوهری شون تا ترم آخر زیر سر من میدیدند و تا وسایلم میدزیدند تا حرصم بدند

آهان افتاد الان 

خدارو شکر 😐

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
من دانشگاه خیلی محبوب بودم چون سنگین هم بودم  ولی برعکس دشمن هم زیاد داشتم 😑طوری که همه بی شو ...

منم تعریف از خود نباشه چون خیلی خوشگلم تو محل کار پدرمو در اوردن، ولی تو دانشگاه چون رئیس دانشگامون ادم مذهبیه، هیشکی جرعت نمیکنه کاری کنه،، پسرا زیر زیرکی، میان خودشونو میمالن بهم، اَه، بیشعورا،، حالا خوبه رئیس دانشگاه مذهبیه، وگرنه معلوم نیس اون موقع چیکا م، 

منم چون آنتن و پخمه نیستم، کارای پسرای دانشگاه به کسی تعریف نمیکنم، که اخراج بشن.... 

من دانشگاه خیلی محبوب بودم چون سنگین هم بودم  ولی برعکس دشمن هم زیاد داشتم 😑طوری که همه بی شو ...

منم خیلی دلم میگیره اخه خیلی خودشو خانوادش عذابن دادن تو عالم بچگی دلم داره میترکخ

2706