2726
بار دوم کنکورمو دادم پارسال 7500 شدم همه ی رشته ها به جز پزشکیو دندون و دارو و فیزیوتراپی میاوردم ول ...

خوب امسال و سال دیگه هم که هنوز کنکور مثل قبل از نظامدقدیما میگیرن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب امسال و سال دیگه هم که هنوز کنکور مثل قبل از نظامدقدیما میگیرن

کنکور 99 هم نظام قدیمه اما 1400 به بعد جدید میشه 

من دوست دارم نظام جدید بدم چون حجم کتاباشون نصف ماست!سوالاشون با ته مایه کتابای اونا بود به حدی که تراز 7000 قلمچی ما کنکورشو بدتر از 6500 اونا داده و متاسفانه با هم تراز دهی میشیم

من پارسال رتبم 7500 منطقه 2 شد ولی امسالو نمیدونم ولی مطمئنم سه تا رشته رو نمیارم در ضمن شرایط خونوا ...

امسال دختر داییم ۴ هزار منطقه ۲ شد اما پرستاری آورد اونم روزانه بندرعباس هیچکدومو نیاورد

2728
امسال دختر داییم ۴ هزار منطقه ۲ شد اما پرستاری آورد اونم روزانه بندرعباس هیچکدومو نیاورد

خب دختر داییتون شک نکنید دروغ گفته 😃 منم به همه گفتم بین الملل آوردم نرفتم 😂

طبق مدرک در سایت معتبر پرستاری بندر عباس رتبه 13000 به بالا میخواد در منطقه 2 دوست عزیز

کنکور 99 هم نظام قدیمه اما 1400 به بعد جدید میشه  من دوست دارم نظام جدید بدم چون حجم کتاباشون ...

خوب الان چی میخونی ؟ سال سومی؟

خب دختر داییتون شک نکنید دروغ گفته 😃 منم به همه گفتم بین الملل آوردم نرفتم 😂

نه من خودم براش انتخاب رشته کردم حتی میتونم تاپیکتو ذخیره کنم از رو لپتاپم بعد عکس کارنامشو بگیرم برات بذارم. 

خوب الان چی میخونی ؟ سال سومی؟

خانوم!چند بار توضیح بدم برید پیامای قبلیو بخونید!

شما خودتون اگه جسارت نیست تحصیلاتتون چیه؟

من الان تازه شده ۱۹سالم چطوری سال سوم باشم؟

دارم میگم نظام قدیمو میخوام رد کنم بعد میگید الان سال سومییییی؟😯

نه من خودم براش انتخاب رشته کردم حتی میتونم تاپیکتو ذخیره کنم از رو لپتاپم بعد عکس کارنامشو بگیرم بر ...

خوشحال میشم!پس لابد براش بد انتخاب رشته کردین!😂

کدوم شهر بودن دختر داییتون؟؟؟؟

طبق مدرک در سایت معتبر پرستاری بندر عباس رتبه 13000 به بالا میخواد در منطقه 2 دوست عزیز

لب تابمو روشن کردم کارنامشو برات میذارم. خودم براش انتخاب رشته کردم . الان دو ترم بندرعباس خوند دیگه انتقالیشو گرفته بیاد کرمان آخه کرمانه خونشون. کرمان رو قبل بندر زده بود اما نیاورد. بیچاره خودشم خیلی گریه کرد خیلی زحمت کشیده بود امید داشت حداقل پرستاری تهران بیاره اما نیاورد. 

2706