2703
2553
انصراف میتونی بدی ولی خسارت میگیره دانشگاه دولتی و نیز محرومیت یکساله خواهی داشت

حتی اگه سال سوم باشه خسارت میگیره؟نمیدونید چقدره هزینه حدودیِ خسارتش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چیکار کنم؟

هیچی یک رشته انتخاب کن بهش بچسب بخون و همین . 

این  که یک رشته را بزنم سال دیگه فلان کار را کنم هیچ وقت جواب نداده لااقل من هر چی اطرافم این تیپ تصمیمات دیدم اخرش راه به جایی نبردن

2720
حتی اگه سال سوم باشه خسارت میگیره؟نمیدونید چقدره هزینه حدودیِ خسارتش؟

الان شما چه رشته ای میخونی در حال حاضر و اینکه روزانه میخونی؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2714
هیچی یک رشته انتخاب کن بهش بچسب بخون و همین .  این  که یک رشته را بزنم سال دیگه فلان کار ...

آخه خب من حقم این نیست من معدل کتبیم 19 هستش!از بدشانسیم بود که به این روز افتادم

این قضیه خسارت رو شما هم شنیدین؟

آره دانشگاه دولتی بری انصراف بدی باید خسارت بدی ولی از مقدارش اطلاع ندارم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
الان شما چه رشته ای میخونی در حال حاضر و اینکه روزانه میخونی؟

بار دوم کنکورمو دادم پارسال 7500 شدم همه ی رشته ها به جز پزشکیو دندون و دارو و فیزیوتراپی میاوردم ولی موندم برای این رشته ها ! که متاسفانه خوردم به تغییر نظام و همه چیز به ضرر ما تموم شد که با یه سال پشت کنکور موندن تبدیل شدیم به نظام قدیم

خیلی ممنونم شما راجع به خسارت اطلاع ندارین؟که خسارت انصراف چقدره؟

نه متاسفانه نمیدونم اینو. زنگ بزن وزارت بهداشت یا اگر تهرانی برو وزارت بهداشت راهنماییت میکنن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706