2410
2553

سوال داشتم که اگر آدم سال سوم رشته پیراپزشکی ها رو مرخصی بگیره و کنکور بده و یه رشته دیگه ای قبول بشه دانشگاه آزاد!میزارن کلا انصراف بده آدم یا باید حتما تا پایان طرح بری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
@arela   ببخشید در لیست افراد آنلاین این تاپیک بودید میشه جوابمو بدین؟

عزیزم دقیق نمیدونم ولی فک کنم میشه انصراف بدی.چی قبول شدی؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2714
عزیزم دقیق نمیدونم ولی فک کنم میشه انصراف بدی.چی قبول شدی؟

من پارسال رتبم 7500 منطقه 2 شد ولی امسالو نمیدونم ولی مطمئنم سه تا رشته رو نمیارم در ضمن شرایط خونوادگیه پشت موندنو دوباره ندارم گفتم امسال یه رادیولوژی بزنم در طول تحصیل درس بخونم سال سومم هم مرخصی بگیرم اما میترسم که نشه انصراف داد و بگن باید طرح رو بری

من پارسال رتبم 7500 منطقه 2 شد ولی امسالو نمیدونم ولی مطمئنم سه تا رشته رو نمیارم در ضمن شرایط خونوا ...

نه بابا ربطی به طرح نداره

حالا برا اطمینان با یه مشاورم صحبت کن

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706