2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس

😂😂😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2720

چرا عزیزم دلت نمیخواست برگردی؟منم گاهی اینجوری میشم

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
2714
منم الان یه هفته است خونه مامانمم دلم برای شمال تنگ شده آخه خونمون شماله

زندگی کردن توی شمال بااین همه بارندگی چی جوریه؟

دلگیر نیست؟

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
نه عزیزم من که کلا عاشق بارونم مخصوصا بارون رشت تند و شلاقی😍

ما خودمون اصالتأ گیلانی هستیم

فقط بخاطر کمبود شغل تو شمال می‌ترسیم ریسک کنیم واسه زندگی 

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
ما خودمون اصالتأ گیلانی هستیم فقط بخاطر کمبود شغل تو شمال می‌ترسیم ریسک کنیم واسه زندگی 

آره خداییش کار کمه یعنی شرکت و کارخونه کمه شوهر من که مرغداری کار میکرد ولی الان 5 ساله که آژانس کار میکنه منم موقع مدارس سرویس دارم

خانه خرابِ تو شدم،بسوی من روانه شو.