2737
2734
عنوان

رابطه شوهرتون با ننه اش در چه حد؟...ای لایو ننه

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال منم همینه  کار به جایی رسیده مادرش پریروز میگفت هرکار میکنید من باید بدونم چون شما همه چیه زندگی منو میدونید😁😁😁😁ولی شوهرم چند وقتیه حدو حدود رو رعایت میکنه خیلی به مادرش میرسه و احترامشو داره اما حق دخالت بهش نمیده

بهش بفهمون اولويت زندگي همسرشه و ازش بخوا باخودت بره ديدنشون نه تنهايي 

بعد عروسی فقط دوبار رفتم اونجا

تو عقد هم ماهی یه بار 

یه خواهر فضول مطلقه داره که البته الان دوباره ازدواج کرده بیچارم کرد با فضولی هاش 

گوشی دیدن پیاممون خوندن، پشت در و پنجره فضولی کردن 

میرفتم اونجا از همه پذیرایی میکرد جلو من هیچی😷

یا ابالفضل العباس علمدار 
خوبه ، مردی که به مادرش احترام نذاره به زنش هم احترام نمی ذاره 

حرفای کلیشه ایی😅اتفاقا اونایی ک از مادر شون حساب نمیبرن جونشون برای زنشون در میره و بالعکس

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738

اکثرا با خودم میره خیلی کم پیش میاد تنها بره مگه اینکه کاری چیزی باهاشون داشته باشه

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
بعد عروسی فقط دوبار رفتم اونجا تو عقد هم ماهی یه بار  یه خواهر فضول مطلقه داره که البته الان ...

شوهرت بايد پشتت باشه و نذاره بهت بي احترامي کنن

درسته کينه خوب نيست،اما زشته يه بديايی بی جواب بمونه  
خوبه ، مردی که به مادرش احترام نذاره به زنش هم احترام نمی ذاره 

مردی که بخاطر مادرش زنشو ناراحت کنه و بهش توهین کنه چی؟! این حرفا فقط گاهی درسته که مادر دوست ، زن دوست هم میشه. همیشه اینطور نیست

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706